Genel

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Güngören’e geldi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Güngören’e geldi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, 13 Ocak Cuma günü Zafer Partisi Güngören İlçe Başkanlığı binasına gelerek, göreve yeni başlayan Güngören İlçe Başkanı Dr. Murat Emre Yardibi’yi tebrik etti. Muhtarların, basın mensuplarının ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Ardından halk pazarına giden Özdağ, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Üzerinde “13 Milyon Sığınmacı Ve Kaçak Gittiğinde Bu Torba Daha Ucuza Dolacak” yazılı pazar torbalarını vatandaşlara dağıttıktan sonra esnaf ziyareti yapan Özdağ, Zafer Partisi iktidarında üretim ekonomisine geçilerek Türkiye’nin israftan kurtulacağını, sığınmacı ve kaçakları göndereceğini vurguladı. 

Zafer Partisi Güngören İlçe Başkanı Dr. Murat Emre Yardibi Kimdir?

Sıradaki Haberi Oku  Opel Parçacı İstanbul

Aslen Karabüklü; ilk, orta, Lise eğitimini İzmir’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Veteriner fakültesini bitirdi. Ankara Üniversitesi’nde doktorasını tamamladı. Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zoo tekniği bölümünde yüksek lisans yaptı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek lisansı, Ayvansaray Üniversitesi Bilgisayar Destekli tasarım ve animasyon ile Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık ön lisanslarını bitirdi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Viroloji bölümünde doktora eğitimine devam etmekte olan Yardibi, Birçok özel şirkette üst düzey yöneticilik yaparken yurt dışı tecrübesi de bulunan özel bir isim. 2019’da yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Probio hayvan sağlığı ve beslenmesi üzerine işletmesini kurdu. Kendi şirketinde hizmet vermektedir. Dr. Murat Emre Yardibi evli iki çocuk babasıdır.

Sıradaki Haberi Oku  Kitosan Nedir?

Zafer Partisi Güngören Gençlik Kolları Başkanı Eren Gök oldu.

Zafer Partisi Güngören Gençlik Kolları Başkanlığı görevine gelen Eren Gök, “Kuruluşundan bu yana çeşitli birimlerinde görev aldığım partimizde Güngören Gençlik Kolları Başkanlığı sancağını teslim almaktan onur duyuyorum. Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğini benimseyen tüm gençleri yanımızda görmek isteriz. Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ gibi ilkeli bir liderin ardında siyaset yapmak çok büyük bir şereftir.” ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi Güngören Gençlik Kolları Başkanı Eren Gök Kimdir?

2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eren Gök, Bakırköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Yeni Medya ve İletişim bölümünde öğrenimine devam etmektedir. 2020 yılından bu yana birçok milliyetçi haber sayfasının moderatör ekibinde görev alan Gök, Zafer Partisi İstanbul’un sosyal medya ekibinde bulundu. Zafer Partisi İstanbul İl Asil Delegesi seçilen Eren Gök; Basın, Yayın ve Tanıtım’dan sorumlu Güngören İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunduktan sonra, Zafer Partisi Güngören Gençlik Kolları Başkanı oldu.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul Boğaziçi Sosyal Sorumluluk