Gündem

ZAMAN İÇİNDE POPÜLERLİK KAZANAN PREFABRİK KULÜBELER

Ülkemizde son zamanlarda gerek deprem koşullarında ve mülteci sorunlarına karşı oldukça popüler hale gelen prefabrik kabin ürünlerimiz sıklıkla tercih edilebilir hale gelmiştir.

Sadece yurt içinde değil yurt dışında da yine aynı şekilde üretmiş olduğumuz bütün hazır panel kabin ürünlerimiz ve ofis konteyner çözümlerimiz bunun yanında seyyar wc kabinler sürekli talep edilen ve kullanılan ürünler haline gelmiştir. Bunun yanında ülkemizin ekonomisine karşı katmış olduğumuz bu katma değer aynı şekilde motive arttırmada bizlerin üretmedeki şek ve arzusunu sürekli olumlu etkileyen sonuç olmuştur.

ZAMAN İÇİNDE POPÜLERLİK KAZANAN PREFABRİK KULÜBELER

Öncelerden fabrikalarda olsun veya futbol sahalarında olsun veya belediye kurumlarında ön güvenlik polislerin olduğu yerler beton olarak üretildi.

Normal tuğladan yapılırdı ve burada personel görevini yapardı. Şu anki günümüzün teknolojisinin bizlere sağlamış olduğu en önemli avantajlar arasından bilginin hızla artması olmuştur. Bilgiye kısa sürede ulaşılabilirlik ve bunun yanında getirmiş olduğu teknolojinin gelişmesi ile beraber prefabrik kulübe yapımları prefabrik malzemelerin üretilmesiyle meydana gelmiştir.

Üretmiş olduğumuz bütün prefabrik konut, prefabrik sosyal tesisler bir gün içerisinde birden fazla taleple satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

PREFABRİK KONTEYNER YAPIMLARINDA GENEL PREFABRİK ÖLÇÜLERİ

En temel ölçülerimiz eğer bir konteyner ise 240×6,3 x 7 olan standart konteyner ölçülerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında prefabrik alanında müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre metrekare e ölçülerimiz yer almaktadır.

Yine buraya verebilmek ölçüsü sunabilmek adına 30 metrekareden başlayıp 200 metrekareye standart olarak üretimlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

PREFABRİK KULÜBELERİNDE ARTAN KULLANIM TALEBİ

Zaman içerisinde popülerlik kazandığı için prefabrik kabinlerimiz müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilebilen ürünler haline gelmiştir. Bunun en temel başarısı sektörün gelişmesi ve yurt dışında da ihracat yapabilen bir prefabrik yapı konteyner sektörünün oluşması olmuştur.

Hemen hemen her yerde artık sanayi tesislerinde ve dinlenme tesislerinde ve daha birçok alanda tarlalarda bahçelerde mobo kabin ürünlerimizi görebilmekteyiz.

PREFABRİK MALZEMELERDE YER ALAN TÜM YARDIMCI MALZEMELER

Prefabrik malzemelerinin üretiminde birden fazla inşaat malzemesinin birleşimi ile meydana gelmektedir. Kapı ve pencereler pimapen olarak üretilmektedir. Elektrik ve sıvıyı tesisatları normal dairelerde kullanılan gibi aynı malzemelerle üretilmektedir. Bir de tabanı betopan duvarlar ise panel olarak bir araya gelmiştir.