Dünya

YouTuberdan tepki çeken video! Binlerce kağıt havluyu böyle israf etti

Tyler Oliveira adlı YouTuber, “1 milyonkağıt havlu bir yüzme havuzunu içine çekebilir mi?” başlığıyla yayınladığı videoda, bu sıra dışı merakını test etti.

Sosyal paylaşım sitesi TikTok’a, yanlışlıkla havuza bir bardakdöküp bunu kağıt havluyla almaya çalışırken göründüğü bir video yüklediğini ve gelen yorumlardan ilham aldığını söyleyen Oliveira, “Dünyanınkalanının benim bu merakımı paylaştığını hiç bilmiyordum” dedi.

1 MİLYONDAN FAZLA RULO GİDECEĞİNİ ANLAYINCA DENEYDEN VAZGEÇTİ

İnternetin gücünü kullandığını söyleyen Oliveira, kullanıcıların kendisine gönderdiği 100 bin kağıt havlu rulosuyla da büyük havuz deneyine girişti. Ancak bir noktada tüm suyun emilmesi için 1 milyondan bilerulo gerekeceğinieden Oliveira, bude çıkan çöpten nasıl kurtulacağını sorguladı.

5 LİTRE SUYLA TEST ETTİ

Videonun sonunda testinin ölçeğini daraltması gerektiği düşünen Oliveira, bunu bir kovada yaklaşık 5 litre suyla denedi. YouTuber suyun tamamen emilmesi için 145gerekeceğini savundu.

Sıradaki Haberi Oku  ABD Savunma Bakanı Mark Esper: YPGye asla Sizi Türkiyeden koruyacağız diye söz vermedik

YouTube’da 589 bindentakipçisi bulunan Oliveira’nın havuza ruloları attığı video yaklaşık 160 binizlendi.

“KAÇ TANE AĞACI ZİYAN ETTİN”

Ancak Oliveira’nın takipçileri genç adamı eleştiri yağmuruna tuttu. Bir kişi “Bize kirlilikten ve çöpten bahset” derken bir diğeri de “Kaçağacıettiğine inanamıyorum” ifadelerini kullandı. Oliveira ise kendini “Ben onları kullanmasam da bu kağıt havlulularolacaklardı” sözleriyle kendini savundu.

Haber Videosu

: YouTuber’dan tepki çeken video! Binlerce kağıt havluyu böyle israf etti