Uncategorized

Yılların Deneyimi ve Birikimi

Firma yaklaşık 80 yıllık bir deneyim ve birikim ile sizlere hizmet vermektedir. Aile şirketi olarak yoluna devam eden firmada oldukça kaliteli işler ve ürün çeşitliliği sunulmaktadır. Özellikle teknolojiye ayak uyduran ve ARGE çalışmalarına önem veren yönüyle tutunmayı ve yer edinmeyi kendine hedef edinmiştir.

Ürün Çeşitliliği Hakkında

Firma şemsiye alanında oldukça farklı ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Dış mekan şemsiyesi veya yağmur şemsiyeleri ile plaj şemsiyesi noktasında istenilen boyutlarda özel üretimlerde yapmaktadır. Ayrıca sadece şemsiye üretimi değil aynı zamanda ihtiyaç duyulan çeşitli aksesuar ve küçük parçaların da üretimini ve satışını yapmaktadırlar. Kafe ve restoranların bahçe alanlarında kullanımına uygun mega şemsiyelerin de üretimleri gerçekleştirilmektedir. Bahçe şemşiyesi noktasında istenilen tarz ve renklerde üretim yapılmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Arda Turan'dan corona virüsü isyanı: "Bunu yapmayın"

Teknolojinin Son Noktası

Firma üretimlerinde ve kullandığı malzemelerde son teknolojiyi ve yaşamı kolaylaştıran ürünleri tercih etmektedir. Özellikle temizliği kolay, su sızdırmayan ve leke tutmayan kumaşlardan üretim yapılması tercih edilmektedir.

Ayrıca demir aksamlarında da paslanmayan ve kurulumu kolay olan parçalar tercih edilmektedir. Firma şemsiyeleri ayakta tutan aksam olan şemsiye bidonunun da üretimini yapmaktadır. Mermer veya su doldurulabilen su bidonu özelliklerinde tercih edebileceğiniz seçenekler bulunmaktadır.

Tüm bu deneyimden faydalanabilmek ve firmanın diğer faaliyetleri konusunda bilgi alabilmek için yetkililer ile iletişime geçebilir ve resmi adresleri üzerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.