Gündem

Yenilenmiş Iphone 7

Yenilenmiş Iphone 7 ile keyifli anlar yaşamak ister misiniz? Günümüzde artan döviz kuruyla birlikte teknolojik aletleri satın almak tabiri caiz ise hayal olmaya başlardı. Özellikle de Iphone gibi daha kaliteli telefonları almak oldukça maliyeti olmuştur. Bunun sonucunda da insanlar farklı yollara başvurarak teknolojik aletler satın almaktadır. Yenilenmiş telefonlar ikinci el veya fabrikadan çıkarken çeşitli nedenlerle yazılımsal, donanımsal ve estetik olarak zarar gören cep telefonlarının yenide onarılarak sıfır ayarında satılması olarak nitelendirilmektedir. Yenilenecek ürün firma tarafından bir dizi teste tabi tutulur. Bu test sonucunda telefonda yazılmasa donanımsal ve estetik olarak belirlenen hatalar raporların. Oluşturulan rapor doğrultusunda eksiklikleri giderilen telefon, fabrika çıkış ayarına geri döndürülmektedir. Sıfır şekilde paketlenen cep telefonları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Oluşturulan bu sistemde telefonlarda yeni parça ve oluşturulan yazılmsal  Normal fiyatlarından kat kat ucuz olan bu telefonlar, bu özellikleri sayesinde tercih edilmektedir.  

Sıradaki Haberi Oku  Tez Yazdırma Fiyatı Ne Kadar?

SenaTech sektörde edindiği uzun yıllar sayesinde yenilenmiş telefon konusunda en kaliteli hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli ve doğru hizmetin adresi olan SenaTech, Yenilenmiş Iphone 7 12 ay garantili olarak satılmaktadır. İkinci el olan ürün tam kapasiteli çalışmaktadır. Telefonun orijinal parçaları hala durmaktadır. Raporlamalar sonucu tespit edilen bütün sorunlar onarılmıştır. Fabrika çıkışlı olan ürünler uygun fiyata satılmaktadır. Gold, Rose Gold, Jet Black ve Black gibi renk çeşitlerinin yanı sıra 256 GB, 128 GB 32GB modelleri bulunmaktadır.  

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri