Eğitim, Genel, İş Dünyası

Yeni Yüzler

 Bazen televizyon başında bazen de bir tiyatro sahnesinde veya üzerinde kıyafeti sergileyen mankeni izlerken hangimiz onların yerine olmak istemeyiz ki? Günümüz de hızla ilerleyen teknoloji televizyonun cebimize kadar girmesini sağladı. Artık çeşitli platformlar ile elimizdeki o ekrandan film, dizi veya canlı gösterileri tüm dünya ile aynı anda takip edebiliyoruz. İnternette cast ajansı arayışınız olursa size https://dmrcasting.com sayfasını şiddetle tavsiye ederim.

 Hayallerine Daha da Yakınsın

 Sayfayı gezerken Emre Demir tarafından 2010 yılında kurulan bir ajans olduğunu görüyoruz. Ekibi ile birlikte kadın, erkek, çocuk oyuncu ve model arayışları hızla artan ihtiyaca cevap verircesine hazır. İstanbul Kağıthane’de bulunan merkezleri var fakat https://dmrcasting.com adresine girdiğinizde ücretsiz kayıt olarak kariyerinizin ilk başlangıcını vermiş oluyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Windowsan ile Daima En İyisi

 İş Garantisi var mı?

 Günümüzde profesyonel anlamda oyuncu ajansı olan hiçbir ajans buna garanti vermez. Çünkü bu sektörde yaş, boy, vücut ve aranan diğer özelliklerine göre ihtiyaç sürekli değişkendir. Dolayısı ile yeni başlayan ya da devam eden projelerde de her an ihtiyaç doğmaktadır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri