Uncategorized

Vodafone Kullanıcıları İçin Ücretsiz Kampanyalar

Vodafone operatörleri kullanıcılarının internet kullanma zevkinden mahrum kalmamaları için çeşitli ücretsiz internet kampanyaları düzenliyorlar. Vodafone hat kullanıcıları da bu kampanyalardan diledikleri gibi yararlanabiliyorlar. Ancak kullanıcıların bu kampanyalardan haberdar olması her zaman mümkün olmuyor. Bu sebeple web sayfası Vodafone tarafından yayınlanan kampanyaları sayfalarında paylaşarak kişilerin haberdar olmasını sağlıyor. Böylece kullanıcılar kampanyalara katılma şartlarını yerine getirdiklerinde Vodafone ücretsiz internet kazanabiliyorlar.

Paylaşılan Vodafone İnternet Kampanyaları

Web sayfasında yer alan Vodafone kategorisini inceleyen kişiler Vodafone bedava internet kampanyalarının hangilerinin olduğunu görebiliyorlar. Konu başlıklarına girdiklerinde de kampanyalara katılmak için neler yapmaları gerektiğini öğreniyorlar. Sayfada Vodafone internet kullanıcıları için paylaşılan kampanyalar arasında şunlar yer alıyor; yanımda, freezone, seviyorum interneti, faturalı ücretsiz internet, davet et kazan, e-fatura ve 4,5 g gibi kampanyalardır.

Sıradaki Haberi Oku  Toobcoin ne kadar? Toobemi coin nereden nasıl alınır? Toobcoin kaç TL?

Yanımda Uygulamasıyla Bedava İnternet

Sayfada Vodafone kategorisinde paylaşılan ücretsiz internet kazanma kampanyaları arasında Yanımda uygulaması yer alıyor. Bu uygulamayı kullananlar 1 gb ya da 500 mb boyutlarında internet kazanabiliyorlar. Bunun için Google Play Store uygulamasından yanımda isimli uygulamayı indirmeleri gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamada yer alan Bana Ne Var çarkını kullanarak Vodafone hediye internet kazanma şansı elde edebiliyorlar.

Çarkı çevirdiklerinde 500mb, 1gb, 2gb, 4gb ve 5gb interneti kazanıp hatlarında bir hafta boyunca kullanabiliyorlar. Çarktan ayrıca bedava dakika gibi farklı hediyelerde kazanabiliyorlar. Bunun dışında çarkı çevirirken yapabilecekleri hileler hakkında da bilgiler paylaşıyorlar. Bu bilgileri uygulayan kişiler daha çok internet kazanabiliyorlar.

Freezone İle İnternet Kazanma Yolları

Sıradaki Haberi Oku  1xBet Bonus Seçenekleri

Vodafone hat kullanıcıları freezone isimli platform sayesinde de bedava internet kazanabiliyorlar. Bunun için freezone platformunda yer alan internet avcıları isimli oyunu oynamaları gerekiyor. Oyun kullanıcıların sokaklarda internet kazandıracak kazanımları yapmalarını sağlıyor ve oyun sonunda kişiler internet kazanarak internetlerini kullanabiliyorlar. Bu uygulamayı kullanabilmek için kişilerin yanımda uygulaması şifrelerini kullanması gerekiyor.

Çekiliş Kampanyaları Hakkında Bilgiler

Web sayfasında Vodafone ücretsiz internet kampanya haber paylaşımlarının yanı sıra Vodafone tarafından yapılacak çekilişler hakkında da bilgileri veriyorlar. Böylece Vodafone kullanıcıları çekilişlere katılarak otomobil, iPhone ve motosiklet gibi ürünleri kazanarak hediyelerini kullanabiliyorlar. Çekilişlere katılmak için hangi şartları taşımaları gerektiğini ve neler yapacaklarını yine sayfadan öğrenebiliyorlar. İnternet ve çekiliş kampanyalarını öğrenmek isteyen kişilerin web sayfasını inceleyerek istenilenleri yerine getirmesi gerekiyor.

Sıradaki Haberi Oku  Avizede Yılların Birikimi

Kaynak: https://bedavainternetci.com/vodafone-bedava-internet/