Gündem

Vize Başvurusu

Spread the love

Vize Başvurusu

2005 yılı itibari ile vize danışmanlığı hususunda yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren Marina Vize Başvuru Merkezi; profesyonel, sorunsuz vize başvurularınızın gerçekleşmesi adına faaliyet gösteriyor. Uzman ekibi ve konsolosluklardaki güncel gelişmeleri ve yasal durumları takip ederek, sizlere Cezayir vizesi için hangi evrakları ve şartları yerine getirmeniz konusunda gölge danışmanlık ve asistanlık yapmaktadır.

Vize Hizmetlerimiz

Vize başvuru hizmetlerinde müşteriye asiste edilen personelinin kurduğu daimî iletişim ile Romanya vizesi için gerekli evrakları eksiksiz tamamlaması konusunda müşterileri yönlendiriyor.

Vize başvurusunda danışmanlık yaptığımız işlemler;

  • Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz Rusya vizesi
  • Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz Cezayir vizesi
  • Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz Ukrayna vizesi
  • Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz Pakistan vizesi
  • Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz Romanya vizesi
Sıradaki Haberi Oku  Emniyet müdürü polis çifte nikahlarında kelepçe taktı

Vize başvurularınızda firma zaman kaybının önüne geçmek adına örneğin, Rusya vize evraklarının sorunsuz tamamlanması ile konsolosluk başvurularında onay sürecini bekliyor. Bu süreçte vakit kaybetmeden onaylanan vizeler müşteriye gönderiliyor.

İşlem hızlılığı ve güncel bilgiler ile Pakistan vizesi vize başvuru formları geçerli hali ile firma bünyesinde sürekli bulunuyor. İşlemlerdeki prosedür sorunlarının tamamen ortadan kaldırılması ve düzenli evrak takibi ile müşterilerin vize başvuruları olumlu yönde yapılıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu