Sağlık

Vaser Liposuction: Yağ Aldırma İşlemi

Bölgesel yağlanmalar bazı durumlarda öyle bir hal alıyor ki ne kadar spor yaparsanız yapın kurtulmanız mümkün olmuyor. Bu gibi durumlarda ise genellikle kadınlar vaser liposuction denilen yağ aldırma işlemine başvuruyor. Alanında uzman ve kendini kanıtlamış olan Dr. Tayfun Türkaslan vaser liposuction işlemini klinik ortamında, profesyonel şekilde gerçekleştiriyor.

Vaser Liposuction İşlemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Pek çok kişi vaser liposuction işleminin fazla kilolardan kurtulmak adına yapıldığını düşünse de bu bilgi oldukça yanlış. Vaser liposuction işlemi bireyler sağlıklı beslenip, spor yaptıkları halde bölgesel yağlanmalarından kurtulamadıkları takdirde uygulanan bir işlemdir.

Vaser Liposuction İşlemi Nasıl Uygulanır?

Oldukça basit ve ağrısız gerçekleşene bu işlem bulunduğu alanda başarısını kanıtlamış olan Doktor Tayfun Türkaslan tarafından klinik ortamında gerçekleştiriliyor. Ses dalgaları sayesinde acı hissettirmeden sorunun yaşandığı bölgede ki yağlar parçalanıyor ve sızı hale getiriliyor. Daha sonrasındaysa uygun yöntemlerle sıvı haline getirilmiş yağlar vücuttan alınıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Yeteneğiniz Özünüzde Saklı

Vaser Liposuction Ücretleri

Bu işlemden yararlanmak isteyen pek çok kişinin ilk merak ettiği soru vaser liposuction fiyatları ne kadar mal oluyor? Belirli fiyatlandırmalar olsa da doğru bilgi alabilmek için işlemi almak isteyen kişinin sağlık durumu ve bölgesel yağlanmalarının doktor tarafından incelenmesi gerekiyor. Plastik ve estetik cerrahı olan Tayfun Türkaslan son teknoloji ekipmanlarla muayeneleri gerçekleştirerek fiyat konusunda en doğru bilgilendirmeyi hastalarına yapıyor.

Detaylı Bilgi İçin Web Sitesine Mutlaka Göz Atın!

Sadece vaser liposuction işlemi değil beraberinde pek çok işlemi gerçekleştiren başarılı doktorun hizmetlerinden bahsettiği bir web sitesi bulunuyor. Bu web sitesine giriş yaparak vaser liposuction ve daha pek çok estetik işlem hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Estetik işlemler ve liposuction yağ aldırma fiyatları için tıklayın

Sıradaki Haberi Oku  Gc Tooth Mousse