Gündem

Uygulama ve Oyun İndirme Sayfası

Uygulama ve Oyun İndirme Sayfası

Günümüzde telefon ve bilgisayar kullanıcıları ihtiyaç duydukları programları güvenli siteler aracılığıyla ücretsiz indirerek kullanmak istiyorlar. İndir shop onların bu isteklerine cevap vermek amacıyla uygulama ve oyun indirme imkanı sağlıyor.

Kişiler bilgisayarlarında ya da telefonlarında kullanabilecekleri uygulamaları kolay bir şekilde web sayfası üzerinden indirebiliyorlar. Ayrıca kişiler uygulamalar dışında telefonlarında kullanabilecekleri zil sesi ya da duvar kağıtlarını da indirebiliyorlar. Program ve oyun indirme dışında kişiler web sayfasının hazırlamış olduğu bloğu takip ederek telefonlar, internet bankacılığı ve oyunlar hakkında paylaştıkları makaleleri okuyarak bilgi sahibi olabiliyorlar.

Duvar Kağıdı İndirme

Android telefon kullanıcıları web sayfasını kullanarak özel tasarlanmış olan duvar kağıtlarını indirebiliyorlar. İndirdikleri bu duvar kağıtlarını da telefonlarının ekranlarında kullanabiliyorlar. İndirme imkanı sağladıkları duvar kağıtları arasında Türk askeri ve polis özel harekat duvar kağıtları bulunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  FİBA EV SAHİBİ ÇİN TURNUVAYA VEDA ETTİ | MAÇ ÖZETİ İZLE

Android Apk İndirme

Android telefon kullanıcıları web sayfası üzerinden telefonlarında kullanabilecekleri programlara ait apk indirebiliyorlar. Bunun için kullanıcıların android kategorisindeki uygulama ve oyunları inceleyerek apk indir işlemini yapmaları gerekiyor.