Gündem

Uşak Filo Kiralama – Araç Kiralama

Araba kiralama hizmeti konusunda yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerinin yanında olan Bacanak otor rent a car her zaman kendini yenileyerek müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Uşak oto kiralama hizmeti konusunda her zaman ilk akla gelen isim olan firmamız araba kiralama ve havaalanı transfer alanlarında hizmet vermektedir.

Araç kiralama UŞAK Firması

Araç kiralama uşak veya filo kiralama şeklinde seçenekleri bulunan araba kiralama uşak hizmetimizde en az 3 gün olmak üzere aylık veya yıllık kiralama yapılabilmektedir. Kiralama yapılacak süreye ve araç cinsine göre fiyatlar değişmektedir. Gerek bireysel gerek filo kiralama durumunda tüm araçlar full kaskolu olup ihtiyaç doğan durumlarda mevcut araç yenisi ile değiştirilir.

Sıradaki Haberi Oku  İki göçmen döviz bürosunda kavga etti

Günlük ve Aylık Araç Kiralama

 Tüm araçlar en fazla 3 yaşında olup full kasko paketine sahiptir. Ayrıca kiralanan araçlar kilometre sınırı olmaksızın Türkiye’ nin tüm şehirlerinde kullanılabilir. Özellikle filo kiralamada büyük avantajlar sağlayan rent a car uşak hizmetimiz sayesinde size, tamir, bakım, sigorta, gibi operasyonel süreçleri düşünmek yerine sürüşlerinizin keyfini çıkarmak kalır. İş akışınızın sorunsuzca devam etmesi için sitemiz üzerinden teklif formu oluşturarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Sonrasında uzman ekiplerimiz sizinle bağlantıya geçerek ihtiyacınıza en uygun koşullarla filo kiralamanızı sağlayacaktır.