İş Dünyası

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Taşınmak birçok insan için adeta kabus gibidir. Ancak taşınmanıza yardım eden bir nakliye firması varsa bu kabus, mutlu bir hayale dönüşebilir. Bunun için tek yapmanız gereken taşınma durumunuza göre gerek şehirden şehre, gerek uluslararası evden eve nakliyat yapan bir firma ile anlaşmaktır. Bu sektörde ise özellikle uluslararası evden eve nakliyat sektöründeki hizmetleri ile tanınan Alfaomegaworld sitesi ilk akla gelendir.

Site Hakkında

1989 yılında kurulan site İstanbul’daki firması ile de müşterilerine hizmet veriyor. Firma ile internet sayfasındaki iletişim sekmesinden veya iletişim numaralarından irtibat kurabilirsiniz. Site uzun yıllardır sektöre müşteri memnuniyetini sağlamış, uzman kadrosu ve verdiği hizmetleri ile fark yaratan bir sitedir. Uzun süredir sektörde bulunmasının gereksinimini yerine getirmiş bir site olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetler sunmaktayız.

Sıradaki Haberi Oku  Boru Hattı Isıtma Nedir?

Sitenin Hizmetleri

Site nakliyeden önce eşyalarla ilgili her türlü bilgi kayıt altına alınarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyor. Aynı zamanda insanlar için zor olsa da firma kolay bir şekilde hayvan nakliyesi de yapıyor. Birçok insan için araçların nakliyesi de önem arz eder, site güven içerisinde araçların nakliyesini de gerçekleştiriyor. Uzun süredir sektörde verdiği hizmet ile adından söz ettiren firma uzman personeli ile uluslararası nakliyat da yapıyor. Bu hizmetlerin yanı sıra site ofis taşımacılığı, eşya depolama(eşyaların belirli bir süre saklanması, muhafaza edilmesi hizmeti) ve profesyonel paketleme hizmeti de veriyor.

Sitenin Paketleme Hizmeti

Nakliye özellikle uluslararası nakliye de eşyaların daha uzun mesafede gittiğini göz önüne alarak site eşyaları uzman personeli ile gerekli paketleme hizmetini özenle ve dikkatle yapıyor. Nakliye süresi uzamaması için site paketleme hizmetini bir gün öncesinde yapmaktadır. Taşınma esnasında eşyalarınız zarar görmesin diye gerekli paketlemelerinin hepsi detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Reklam ve Promosyon Ürünlerinde Batı Promosyon Farkı

Sitenin Kampanyaları Var mı? Site Güncel mi?

Site nakliye öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Nakliye esnasında ise müşterilerinin eşyalarına, taşınacağı yerin uzaklığına, vb. kriterlere göre farklı kampanyalar yapmaktadır. Site daima güncelleniyor. Bunun için sitenin kampanyalarından bilgi almak için siteyi takip etmeniz gerekiyor.