Gündem

Türkiye’nin En Büyük Dedektörü Arena

Avrupa’nın en büyüğü olan Arena dedektör aynı zamanda Türkiye’ nin en büyük dedektör satış mağazasıdır. Türkiye’ nin 15 ilinde 20’ yakın şubesi ve onlarca çalışanı ile hizmet vermektedir. Üstelik 7/24 müşteri desteği dahi verilmektedir. Üstelik orjinal dedektörler en son teknolojiye sahip olup Avrupa pazarından önce Türkiye de satışı gerçekleştirilen ürünler ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca her bir ürün iki yıl garantili olup satış sonrası destek hizmeti de verilmektedir.

Türkiye’ de İstanbul başta olmak üzere Kayseri, Kocaeli, Tekirdağ, Mersin, Muğla, Antalya, Kahramanmaraş, Afyonkarahisar, Karabük, Kırklareli, Ankara, Manisa, Konya ve Sakarya illerinde de bayilerimiz bulunmaktadır. Hizmette sınır tanımayan anlayışımız ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Türkiye’ nin gururu olma yolunda emin adımlar ile ilerlerken halkımızın desteği ve bize güveni sayesinde sınırları aşmakta zorlanmadan ilerlemekteyiz.

Sıradaki Haberi Oku  Emtia ve para piyasası

Arena Dedektörün En Büyük Özelliği

Arena dedektör sıradan dedektör satış mağazası değildir. Türk halkının desteğini almış, güvenini kazanmış ve bu güven sayesinde yirmiye yakın şubesi olmuş, satış sonrası müşterilerine en iyi hizmeti sunan bir dedektör mağazalar zinciridir. Farkımız tamamıyla müşterilimizin güveninden ve bize vermiş oldukları destekten gelmektedir.

Arena Dedektörde Neler Satılır?

Arena dedektör geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermektedir. Mağazalarımızda; altın dedektörleri, su altı dedektörleri, tek para dedektörleri, görüntüleme cihazları, güvenlik metal eşya dedektörleri, teknik yeraltı dedektörleri, define tarama dedektörleri, pınpoınter cihazları, kazı ekipmanları, koruma kılıfları, dedektör kulaklıkları, taşıma ekipmanları, başlık kapakları, arama başlıkları, geliştirilmiş batarya ve şarj cihazları, borular ve bağlantı ekipmanları, dedektör ile ilgili diğer tüm aksesuarların satışını yaptığı gibi aynı zamanda sağlamlığı ekiplerimizce en iyi şekilde test edilmiş ikinci el dedektörlerin sadece satışı yapılmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Türkiye’nin ayakkabı üssüne İduğ’dan destek

Satılan her bir ürünümüzün iki yıl garantisi olup ikinci el ve aksesuar ürünlerinde altı ay garantilerimiz bulunmaktadır. Garanti kapsamında olan dedektörler bozulduğunda veya çalışmadığında derhal destek ekibimiz devreye girer ve sorunu çözer. Avrupa’ nın bir numarası olduğumuz gibi satış sonrası destekte de her daim müşterimizin yanında olmamızla da bir numarayız.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri