Spor

Trabzonspor Başkanından Flaş Sosa ve Novak Değerlendirmeleri

Trabzonspor kulübünün başkanı Ahmet Ağaoğlu, uzun süredir gündemi meşgul eden yıldız oyuncular Sosa ve Novak ile ilgili açıklamalarda bulundu. 1xbet

Gelen transfer dedikoduları üzerine açıklama yapan Ağaoğlu, Trabzonspor’un hedeflerine ulaşamaması için oyun oynandığını ve şampiyonluk yolunda bu iddiaların gereksiz olduğunu söyledi.

Transfer iddialarının kasıtlı olarak ortaya atıldığını ve bunların sebeplerini bildiğini söyleyen Ağaoğlu, “ Trabzon insanının gözü açıktır. Bize oyun oynayanların kazanmasına izin vermeyeceğiz. 1xbet giriş Bu takım şampiyonluğa gidiyor ve şuan tek hedefimiz bu” şeklinde konuştu.

Ahmet Ağaoğlu ve Jose Sosa’dan Ortak Basın Toplantısı

Trabzonspor’un Başkanı Ağaoğlu ve yıldız oyuncu Jose Sosa, basın toplantısı düzenleyerek gündemi değerlendirdi. 1xbet giriş Gündemin en önemli maddelerinden biri olan Sosa ve Novak’ın takımdan ayrılma iddiaları hakkında açıklamalar yapıldı.

Sıradaki Haberi Oku  Süper Lig Canlı Sonuçlar

Kulüp başkanı, takım olarak hazır olduklarını ve takım içinde herhangi bir sorun yaşanmadığını belirtti. 1xbet giriş bu tür haberlerin uzun zamandır çıktığını ve bunların kasıtlı olarak yapıldığını söyledi.

Sezon Sonunda Görüşeceğiz

Kontratı sezon sonunda bitecek oyuncularla ilgili henüz karar almadıklarını belirten Ağaoğlu, tüm görüşmelerin sezon bittikten sonra yapılacağını belirtti. 1xbet Sosa’nın kararı neticesinde sezon sonu görüşeceklerini hatırlatan başkan, takıma yapılan operasyonun farkında olduklarını söyledi.

Novak’ın Tek Amacı Şampiyonluk

Transfer dedikoduları çıkan bir diğer isim olan Novak’la ilgili açıklamalar da bulunan Ağaoğlu, oyuncusunun şampiyonluğa odaklandığını söyledi. 1xbet giriş, sezonun bitiminin ardından Novak ile konuşacaklarını hatırlatan Ağaoğlu, bu tür algıların takıma zarar vermek için yapıldığını vurguladı.

Sıradaki Haberi Oku  Milanobet Giriş Adresi