Bugün

Teoman Deniz: Tuning tutkunları için devletin imkan tanıması gerekiyor

Tuning için trafiğe kapalı bir alan yaratılırsa hem  herkesin hünerlerini sergileyebileceğini hem de can kayıplarının yaşanmayacağının altını çizen Teoman Deniz, tuning tutkunları için devletin imkan tanıması gerektiğini söyledi.

Tuning tutkunları için devletin imkan tanıması geretiğini kaydeden Teoman Deniz; “Gençler için böyle bir alan İstanbul’da mevcut değil. Gençler için böyle bir alan oluşturulabilir. Trafiğe kapalı bir alan yaratılsa hem  herkes hünerlerini sergiler hem de can kayıpları yaşanmaz” dedi.

“Ancak bir fuar veya gösteri düzenlendiği zaman hünerlerimi sergilerim”

Tuning tutkunu Teomen Deniz, hız tutkunu gençleri insan canına tehdit oluşturmayacak yerlerde tuning yapmaları konusunda uyardı.

Modifiye araç yaparak geçimini sağlayan Teoman Deniz, tuning tutkusu nedeniyle gençlerin kendilerini örnek aldığını söyleyerek; “Günlük yaşantımda çok sakin araba kullanırım. Bir yere giderken 90 kilometreyi geçmem. Sürekli gaz basmaya karşıyım. Ancak bir fuar veya gösteri düzenlendiği zaman hünerlerimi sergilerim.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Jordan Ayew Beşiktaş’a Mı Gidiyor?

Gençlere elinden geldiği kadar iyi örnek olmaya çalıştığını kaydeden Deniz, “Tuning tutkumuzu fuarlara gidip hünerlerimizi sergileyerek yaşıyoruz. Fuarlara dünyanın dört bir yanından gençler geliyor. Gençlerle tek tek fotoğraf çektiriyoruz. Onlara gösterdiğimiz ilgi karşısında çok mutlu oluyorlar. Onların mutluluğu ise bizim mutluluğumuz.” şeklinde konuştu.

Teoman Deniz, 17-18 yaşındaki gençlerin hız nedeniyle trafikte tehlike oluşturduklarını belirterek; bu noktada ailelere büyük görev düştüğünün altını çizdi.

Hız tutkunu gençlere seslenen Deniz, insan canını tehdit etmeyecek trafiğe kapalı alanlarda tuning yapmaları gerektiği konusunda uyararak; “Gençliğimizde zaman zaman biz de bir takım hatalar yaptık ancak şimdi bu hataların farkına vardık. Bizim yaptığımız yanlışları sizler yapmayın istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  Toptan Şemsiye Satın Al
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri