Genel

Tatildeysen.com

Hakkımızda


Turizm sektöründe yaklaşık 20 yıla varan bir deneyimin ardından en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmak amacıyla kurulan tatildeysen.com, TÜRSAB’a  (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) kayıtlı 14301 A grubu tur operatörüdür.

Sektöre yeni bir soluk getirme anlayışıyla faaliyetlerimize başladığımızdan, %100 misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet öncelikli prensiplerimiz arasındadır. Her bütçeye hitap eden tatil fırsatlarıyla misafirlerimizin beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında yurt içi ve yurt dışı otelleri ile birlikte; yurt dışı turları, kültür turları, kıbrıs otelleri, uçak bileti ve araç kiralamaya kadar tüm tatil ve seyahat organizasyonları yer almaktadır.

Ortaya koyduğumuz vizyoner bakış açısı ve tatil ruhuna hitap eden yaklaşımlarla hayalini kurduğunuz tatil deneyimini tatildeysen.com ile elde edeceksiniz. Tıpkı sloganımızda olduğu gibi “Tatildeysen Özgürsün, Tatildeysen Mutlusun”

Vizyonumuz
Bizim için tatil ruhen ve bedenen dinlenmek, yenilenmek anlamını taşıyor. Eminiz ki sizler için de bu durum farksız. Bundan ötürü de iyi bir tatil için minimum efor ve maksimum konfor oldukça önemli. Tatildeysen.com size, stresten arınmış ve tüm planlamaları tarafımızca yapılmış bir seyahat deneyimi sunuyor.

Kaliteli hizmet anlayışı, misafir memnuniyeti ve her bütçeye uygun tatil konseptleri oluşturma vizyonu ile hareket ederiz. Bizler daima insan ilişkilerinin gücüne ve samimiyete inanan bir işletmeyiz. Güvene dayalı kurduğumuz iletişim şekli ile de beklentileri karşılama gayretindeyiz. Ortaya koyduğumuz bu temel, bizim itici gücümüzü oluşturuyor. Tatildeysen.com ile güvenli, hesaplı ve bir o kadar da eşsiz bir tatil planı artık hayal değil.

İster yurt içi isterseniz de yurt dışında sizler için en iyi tatil seçeneklerini planlarken, aynı zamanda en iyi seyahat deneyimini sunma prensibini savunuyoruz. Yıl boyunca gerçekleştirmeyi planladığımız kampanyalar ile sizi hayalinizdeki tatile kavuşturmak için çalışıyor ve bu doğrultuda kendimizi yenilemeyi sürdürüyoruz.

Sektörde pek çok ilke ve yeniliğe imza atarak tercih edilen bir marka haline gelmek ise bizim en büyük amacımız.
Tatildeysen.com, size daima en iyi tatil rotalarını oluşturarak en nezih otellerde konaklamanız, eşsiz mekanlarda vazgeçilmez tatları deneyimlemeniz ve en iyi fiyat garantisini sunmak için çalışıyor.

Sıradaki Haberi Oku  E- Havuz Market Havuzunuz için Güvenli Hizmet

Vizyoner bakış açımız ile yaratmayı düşündüğümüz bu sinerjinin, her bir birey üzerinde pozitif etkiler bırakacağını biliyor ve bu doğrultuda ince eleyip sık dokuyoruz. Bizi tercih eden her bir konuğumuzun yüzünde güzel bir tebessümle hatırlanmak, ana misyonumuz dersek yanlış ifade etmiş olmayız.

Yurt içi ve yurt dışında adından sıkça söz ettiren bir marka olma çabamızın, sunduğumuz hizmet ve konuklarımızın elde ettiği deneyim ile mümkün olduğunun farkındayız. Bu farkındalık, bize her zaman yeni atılımlar ile ufkumuzu genişletmeyi ve dolayısıyla da misyonumuzu tamamlamak için hiç durmadan çalışmamız gerektiğini hatırlatıyor.

Misyonumuz
Ortaya koyduğumuz yenilikçi anlayış ve her şeyin önüne koyduğumuz misafir memnuniyeti ile kısa sürede Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm acentelerinden biri olmayı ilke edindik.

Hizmetlerimiz


EKONOMİK TATİL PAKETLERİ 
Hizmet önceliklerimizde yer alan ‘’Her bütçeye uygun tatil’’ hedeflerimiz doğrultusunda bu sezonunda sizlerinde beğenisini kazanacak, bütçeleri zorlamayacak  ve keyifli tatiller geçirebileceğiniz kaliteli ve ekonomik tesislere ürün portföyümüz de yer vermiş durumdayız.

AVANTAJLARIMIZ
Tatildeysen.com olarak 20 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında faaliyet gösteriyor olmamız sebebiyle yüksek bir müşteri potansiyeline sahibiz. Yüksek potansiyelimiz ve iyi ticari iş birlikteliklerimiz sayesinde Türkiye’de güçlü otel bağlantılarımızı, yüksek kontenjan kapasitemizi, avantajlı fiyat uygulamalarımızı ve ödeme koşullarımızı Türk tatilcilere sunabilmenin gururunu yaşamaktayız. Tek yetkili olduğumuz & ya da özel anlaşmalı olduğumuz tesisler sayesinde çalıştığımız tesislerde çok daha uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla kaliteli tatil anlayışını sizlere sunabilmekteyiz.

ULAŞIM HİZMETLERİ
Misafirlerimizin  Rezervasyonları Sırasında Başlayan Kaliteli Hizmetin Devamı Olarak Uçak, otobüs sonrası transferlerde de gösteriyoruz.  Türk Hava Yolları, Pegasus  Olmak üzere her türlü ulusal ve uluslar arası Hava Yolu Şirketlerinin Bilet Satışlarını Sertifikalı ve Deneyimli Kadrosu ile Gerçekleştirmektedir.

KONGRE & FUAR ORGANİZASYONLARI
Eğer bir kongre ya da fuar organizasyonu düşünüyorsanız bunun zor ve kolay yolları var. Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağımız mekanın ve programın belirlenmesinde Tatildeysen.com meeting  & incentive departmanı sizinle hareket ederek o listenin şekillenmesini ve sorunsuz işlemesini sağlar. Konukların uçak ve/veya otobüs ile ulaşımları, tüm gezi ve transfer hizmetleri, her türlü banket hizmetleri; kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, kahve molaları, boş zamanları değerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar, oyunlar, animasyonlar, fotoğraf çekimi, video çekimi gibi hizmetler, basın ilişkileri, firmalar bayiler arası her türlü diyalog, teknik hizmetler; toplantı için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü hediyelik eşya yapımı, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yapımı tarafımızca yapılan hizmetlerdir.

Sıradaki Haberi Oku  Can Kardeşler Kuruyemiş

TOPLANTI & SEMİNER ORGANİZASYONLARI
Her türlü bayi toplantısı, seminer, promosyon ve organizasyonlarınız için yapılacak tüm düzenlemeleri bırakın Tatildeysen.com meeting & incentive departmanı olarak sizin için organize edelim. En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı amatör ruhlu profesyonel kadromuz ve gelişen teknolojiyi yakalama çabamız projenizin her adımdaki desteğimizle sürecektir. En iyiyi en uygun fiyat ve şartlarla size hazırlamak ve sunmak görevimiz olacaktır.

ULUSLARARASI KONGRE ORGANİZASYONLARI
Uluslar arası kongre organizasyonlarında kongrelere atılacak olan misafir ve çalışanların kayıt işlemleri, ulaşım, otel rezervasyonları, transferler, sosyal program akışları, rehber temini, iletişim gibi alanlarda destek ve hizmet vermekteyiz.

ÖZEL GEZİ GRUPLARI (Yurtiçi – Yurtdışı)
Yurtiçi ve yurtdışı, Kıbrıs, kültür turları, mavi yolculuklar da özel gezi gruplarına otel belirlemelerden başlayarak, ulaşım detayları, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi Tatildeysen.com & incentive departmanı olarak sunuyoruz. Siz aklınızda oluşturduğunuzu bize söyleyin biz gerçekleştirelim.

KÜLTÜR TURLARI
Türkiye’nin 7 Farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde, otobüs ve uçak olmak üzere farklı ulaşım araçlarımız ile geziler düzenlemekteyiz. Bölgelerimizde yer alan en uygun otel ve restoranlarda konaklama yaparak gezilerimizde kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlardaki başarılarımız sayesinde her geçen gün ülke güzellikleri biraz daha tanınmasında ve anlaşılmasında katkıda bulunuyoruz. Türkiye ‘de kültür turlarının öncüsü olan acentemiz, farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BALAYI PROGRAMLARI
Balayı hayatın en unutulmaz anların yaşanıldığı romantik, sorunsuz, baş döndürücü bir anıdır. Bunu yaşatmak için bizler tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Balayı için bizim hazırladığımız kusursuz paketlerin yanı sıra sizinde fikirleriniz ve düşlerinizle rüya gibi balayı yaşama ayrıcalığı Tatildeysen.com farkı ile.

Sıradaki Haberi Oku  Rulo Magnet de Kaliteli Hizmet

YURTİÇİ – YURTDIŞI UÇAK BİLETLERİ
Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti talepleriniz için THY ve Pegasus  yetkili acentası olan Tatildeysen.com, talepleriniz dünyanın tüm önemli havayolları ile on line bağlantılı merkezi rezervasyon sistemi ile anında değerlendirilir.  Yaptıracağınız dış hat rezervasyonlarınız için geçilecek teyid mesajıyla rezervasyona ait tüm teknik bilgiler fiyat, tarih değişikliği ve iptal şartları gibi önemli ayrıntılar bilgilerinize sunulur.

ŞEHİR TURLARI
Tüm yerli ve yabancı misafirler için, yurtiçi ve yurtdışında, deneyimli şoförlü araçlarımız ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde, Tatildeysen.com meeting & incentive departmanı dünyadaki tüm şehirler için istediğiniz tur programları ve seçenekleri sunmaktadır. Dünyadaki şehirlerin güzelliklerini gelin hep beraber yaşayalım.

MÜNFERİT İŞ GEZİLERİ
Günümüzde iş seyahatleri profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. İş seyahatlerinizin başarılı geçmesi acentelerin uzmanlık alanı ve deneyimine bağlıdır. Bunu için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğinizTatildeysen.com  uzmanlaşmış kişilerden oluşan farklı departmanlarıyla iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transfer hizmetleri, uluslar arası kongre kayıtları, uluslar arası seyahat sigortası taleplerinizi tümünde hizmet vermektedir.

MİSAFİR MEMNUNİYETİ
Misafir memnuniyetimizin ve 20 yıllık tercihiniz olmamızın temelinde; sizlerin görüş ve önerilerine değer vermemiz yer almaktadır. Her zaman daha kaliteli hizmeti sunmak için görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.


Kurumsal Bilgiler

Şirket Ünvanı: TATİLDEYSEN TURİZM OTELCİLİK VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ticaret Sicil Numarası: 384038
Tursab Belge No: 14301
E-ticaret.gov.tr Etbis Kayıt No: 5110430406755506
Vergi Dairesi ve Numarası: Göztepe – 8310962860
Mersis No: 0831096286000001
Genel Müdürlük Adres: FENERBAHÇE MAH. ATLIHAN SK. MENEKŞE APT. NO: 14 İÇ KAPI NO: 1 KADIKÖY/ İSTANBUL 
Çagrı Merkezi : 0850 242 01 01 (Çağrı merkezimiz hafta içi 10:00-18:00, saatleri arasında hizmet vermektedir.7/24 talep@tatildeysen.com e-mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.)