Uncategorized

Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi bankaların sıfır ve ikinci el araç alımlarında ortaya çıkan nakit ihtiyacını finanse etmek amacı ile kullandırılan kredilerdir. Taşıt kredi kullanımında bazı genel şarlar söz konusudur. Öncelikle alınacak olan aracın ruhsat bilgilerinin kredi kullanımına uygun olması gerekmektedir. Rehinli ve ipotekli olan araçlar için kredi kullanımı yapılmamaktadır. Aynı zamanda kredi kullanılacak olana araç banka tarafından teminat olarak ipotek altına alınmaktadır. Ve kredi borcu bitene kadar bu ipotek kaldırılmamaktadır. Bazı durumlarda bankalar araç ipoteğine ilave olarak kefil talep edebilmektedir.

Kefilsiz Krediler

https://www.kolaykredi.info/ sitesi sizlere her türlü kredi kapsamında detaylı bilgilendirmeler yapan güvenilir bir platformdur. Kolay kredi imkânlarından sizleri haberdar eden site, her daim en güncel bilgilerle donatılmaktadır. Site içeriğinde yer alan krediler bölümünde her türlü krediye yönelik kullanım şartlarından ve başvuru süreçlerinden bahsedilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Yeni Malatyaspor Başkanı Gevrek’in üzerindeki istifa baskıları arttı

Kredi kullanımlarında en çok merak edilen detaylardan birisi de kefil durumudur. Kefil talebinin bağlı olduğu belirli bir şartname söz konusu değildir. Kefilsiz kolay kredi başvurusunda bulunmak isteyen herkes hangi şartlarda bankaların kendilerinden kefil talep edeceklerini merak etmektedirler. Bu durum tamamen bankaların inisiyatifinde olan bir durumdur

Kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan bir kişi kredi puanı yüksekse ve talep ettiği kredi miktarı orta düzeyde ise kefile ihtiyaç duymayacaktır. Ancak talep edilen kredi miktarı üst limitlere yakın olursa ve kişinin kredi puanı sınırlarda olursa kefil talebi söz konusu olacaktır.