Gündem

Sonuç Video Çözüm

Sonuç Video Çözüm Ana Sayfa
Sonuç Video Çözüm Oyuncu

Açıklama

Sonuç Video Çözüm, Türkiye’deki çeşitli eğitim kurumlarının öğrencileri ve öğretmenleri için geliştirilmiş bir Android uygulamasıdır. Uygulama dahili veritabanında, bir çok sorunun çözümünü video formatında bulacaklardır.

Kitaplar

Uygulamanın dijital formatta kitabı yoktur. Tüm sorularTürk eğitim kurumlarında kullanılan resmi ders kitaplarından alınmıştır.

Matematik, fizik, kimya, biyoloji ve sosyal bilgilerdeki kitaplardan çözüm bulmak mümkündür. Ayrıca her türlü teste sahip bir soru bankası var.

Uygulamadaki bilgilerin sadece lise öğrencileri için yararlı olacağını unutmayın – 9’dan 12’ye. Ne yazık ki, ilköğretim ve üniversite içeriği sağlanmamıştır.

Olanaklar

Kullanıcılar çeşitli kategorilere göz atarak soru çözümlerini manuel olarak bulabilirler. Hızlı arama için, anahtar sorguların girildiği özel bir araba bölümü kullanabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Bursaspor Taraftar Sitesi

Dahili oynatıcı sayesinde çevrimiçi videolar izlenebilir. Ancak bunun için sabit bir ağ bağlantısı gerekir. Oynatıcı, çözümler arasında geçiş yapmanızı ve bunları geri sarmanızı sağlar.

Videoları yüklemek veya sosyal ağlarda ve anlık mesajlaşmalarda paylaşmak mümkün değildir.

Özellikler

  • uygulama 9 ila 12 sınıf ders kitaplarından görevlerin video çözümleri içerir;
  • İçerik Türkiye’de eğitim gören kullanıcıları hedeflemektedir;
  • video oynatma için, geliştiriciler yerleşik bir çevrimiçi oynatıcı ekledi;
  • reklam içeriği yoktur;
  • uygulama ücretsiz indirilir ve tamamen ücretsiz kullanılır;
  • Android’in tüm güncel sürümleriyle uyumludur.

İndir

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri