Genel

Sohbete Katıl

 İnsanlar, canları sıkıldığında farklı kişilerle internet üzerinden sohbet etmek istemektedir. Sohbetlerini cinsel konular üzerinde yapmak isteyenler, gabile chat sitesini ziyaret ediyorlar. Site oluşturmuş olduğu sohbet kurallarına göre bay ve bayanların daha rahat sohbet etmelerini sağlıyor. Kullanıcıları, siteye erişim yaptıklarında +18 konulu sohbetler için oluşturulmuş olan sohbet odalarını seçebiliyorlar.

 Cinsel Sohbet

 Sohbet odalarını farklı isimler ile oluştururken, insanların kimlerle sohbet edeceğini seçecek şekilde hazırladıkları görülüyor. Sohbet seçenekleri arasında, dul sohbet, evli sohbet, cinsellik sohbet gibi farklı odalar bulunuyor. Gabile sohbet sitesine erişim yapan her ziyaretçi kendisine bir nick belirleyerek sohbete başlayabiliyor.

 Sohbete Bağlan

 Sohbete başlayabilmek için sitenin ana sayfasında bulunan sohbete hemen başla bölümünün seçilmesi gerekiyor. Bu seçeneği tıklayanların karşısına çıkan giriş ekranında “18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır” uyarısı bulunuyor. 18 yaşından büyük olanlar, sohbete katılmak istedikleri odaya göre kendilerine nick/rumuz belirliyor ve şifre yazmaya gerek kalmadan, sohbete bağlan seçeneği ile sohbet odasına bağlanabiliyorlar. Bu bölümde, cinsellikle ilgili çeşitli odaların bulunduğu görülmekte ve ziyaretçi istediği odada sohbet edebiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Paykwik