Sağlık

Smyrna Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

 Smyrna Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; yüksek kaliteli diş sağlığı hizmetlerini herkes için erişilebilir bir hale getirebilme amacıyla kurulmuştur. Söz konusu olan diş hekimliği olduğunda hijyenin taşımış olduğu kritik önemin farkında olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bu bilinç ile, kliniklerinde uluslararası standartlarda olan üst düzey sterilizasyonu ve dezenfeksiyonu uyguluyorlar.diş beyazlatma izmir şehrinde sürdürülen hizmetleri ile kliniklerinde kendinizi evinizin konforunda hissediyorsunuz. Bunda mekanın dizaynının rahatlatıcı olan pozitif etkisinin yanı sıra, kendilerine ilke edindikleri güler yüzlü hizmet anlayışlarının da rolü bulunmaktadır. Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği izmir implant dendiğinde ve diş hekimliğinde en başarılı sonuçları ve hasta memnuniyetini hedeflemektedir.

Smyrna Dent Klinği

Sıradaki Haberi Oku  Türk mühendislerden diyabete özel aplikasyon

 Dişlerinizle ilgili yaşadığınız her türlü sağlık sorunlarının yanı sıra estetik ve koruma amacıyla da tedavileri bulunuyor. Alanında tecrübeli uzman hekimleri, hijyen standartlarına tümüyle uygun konforlu klinikleri ve en yeni teknoloji ekipmanları ile sizlere diş alanında başarılı sağlık hizmetlerini sunmayı amaçlıyorlar. gülüş tasarımı izmir ilinde gelişen yüzü Bayraklı’da yer alan kliniklerinde, hastalarının tedavi sonrasında gülümseyen yüzlerini görebilmek en büyük mutluluk kaynaklarıdır. çocuk diş hekimi izmir dendiği zaman akla ilk gelen poliklinik olan Smyrna Ağız ve Diş Kliniği Polikliniği başvuran farklı diş problemlerindeki her bir hastayı özel olarak değerlendiriyorlar ve en uygun diş tedavi hizmetini sunuyorlar.

Gülüş Tasarımı diş beyazlatma izmir şehrinde hizmetlerini sürdüren, Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurumsal kültürünün temelini saygı kavramı oluşturur. Bu yüzden deneyimli diş hekimleri kadrosu yer alıyor. Üzerinde küçük bir tereddüt bulunsa dahi alanlarında oldukça uzman hekimleri vaka tartışma platformumuzda vakayı bilimsel şekilde inceliyor.izmir ortodonti tedavisi ile ilgili tedavi başvurusu yapmayı düşünen hastalar, hiç tereddüt etmeden poliklinikten bilgi alabilirler.

Sıradaki Haberi Oku  Oyun Seven Herkes Buraya

Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmetleri

 Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmetleri dahilinde;

 -Tüm Ağız Bakım

 -Sedasyon Altında Diş Tedavisi

 -Dermal Dolgu

 -Zirkon Diş Kaplaması

 -Diş Eksikliklerinin Tedavisi (Protez)

 -Telsiz Ortodonti Tedavisi

 -Çocuk Diş Hekimliği

 -Diş Beyazlatma

 -Estetik Diş Dolgusu

 -Kanal Tedavisi

 -İmplant Tedavisi

 -Dijital Gülüş Tasarımı

 yer alıyor.