Gündem

Siyah Mermer

Yapılarda dekoratif özelliği yüksek olması nedeniyle siyah mermer sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle bu mermerler açık renkli taşlarla kullanıldığı zaman ortaya çıkartılan tezatlık dikkat çeken bir estetik görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Bu mermer türünün yapılarda kullanılması estetik güzelliği daha çok artmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda bu mermer türünün parlaklığını çok verimli bir şekilde yansıtması estetik görünümü artırmaktadır. Üretim aşamasında yapılan cilalama çalışmalarıyla mermerlerin parlaklık seviyesi artırılmaktadır. Bu parlaklık seviyesindeki artış ise ürünün daha gösterişli olmasının önünü açmaktadır. Türkiye birçok mermer türünde olduğu gibi siyah mermer türünde de üretim konusunda oldukça zengindir. Hem işlenmiş hem de hammadde olarak yüksek ihracat rakamlarına ulaşılmıştır. Diğer mermer türlerine nazaran daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Sağlıklı bir yapıya sahip olan bu mermer türü üzerinde bakteri yetişmesine izin vermez. Bazı türlerde mermerin içerisinde beyaz çizgiler veya noktalar bulunabilmektedir. Bu mermerin çatladığını veya kırıldığını göstermez sadece diğer kayaçlarla temasta bulunduğunu göstermektedir. Dayanıklı ve gösterişli yapısı ile ev, ofis ve lüks mekanlarda sıkılıkla tercih edilebilmektedir. Yaşam alanlarına değişik görünüm kazandıran bu mermer türü ev eşyalarında bile kullanılabilmektedir. 

Sıradaki Haberi Oku  Tarım dışı istihdam nasıl yorumlanabilir?

Savaş Mermer olarak Fantasy Black Leather, Copacabana Plakaları Black Horse, Belvedere gibi birçok siyah mermer türünü bünyemizde bulundurmaktayız. Müşteri odaklı anlayışımızla hareket ederek kullanıcılarımızı dünyanın en kaliteli siyah mermerleriyle buluşturuyoruz. Portföyümüzde bulunan tüm mermer çeşitleri sertifikalı olarak satışa sunulmaktadır.  Geniş ürün yelpazesi ve stok imkanlarıyla ihtiyacınıza uygun en iyi mermerleri beğeninize sunuyoruz.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri