Uncategorized

Şık Ve Estetik Tarz Tesettür Kombinler

Tesettür kombineleri  genelde modayı takip eden tesettürlü bayanların tercih ettiği kıyafetlerdir. Tesettür kombin seçerken pek çok kriterlere dikkat edilir. Öncelik olarak havaların soğumaya başladığı bu günlerde kış sezonuna uygun renkler ve modeller tercih edilmeye başladı. Çünkü Tesettür modellerinde farklı kıyafetlerden kombin yaparak doğal bir görünüm olacaktır. Son zamanlarda siyah ve gri rengin dikkat çektiğini söylemek oldukça mümkün gözüküyor. Yine de şık ve zarif görünmek  isteyenler için, tesettür modası içerisinde bulunan abiyelere farklı bir önem kazandıran gerçekten de güzel görünüm yakalayabilirsiniz.

En Güzel Tesettürlü Abiyeler Sitemizde Yer Alıyor

Tesettür abiye modellerini yukarıdan aşağı sayarsak eşarp, ayakkabı, çanta ile kombin hale getirebilirsiniz. Bu nedenle özel etkinliklerde, düğünlerde hatta sünnet düğünlerinde yakada ve omuzda tül kullanımı taşlı bir hale getirilerek ışıltılı zarif bir elbise sayesinde kendinizi hem özel hem de rahat hissedebilirsiniz. Genelde Tesettür giyim modelleri arasında kombin yapan hanımların vazgeçemediği üretilen ürünler raflarda yerlerini almaya başladı. Katılacağınız davetin özelliğine bakılarak daha hoş renklerin kullanabileceği kıyafetler şu sıralar gri ve bordo renk tonları öne çıkıyor. Fakat her mevsimde açık renk seçimlerini tercih eden bayanlar şeker pembesi ve türkuaz renkleri tercih etmektedirler. Abiye kıyafetleri tercih eden tesettürlü bayanlar genelde  özel tasarımlı ürünleri tercih ederler. Kabartmalı güpürlü modelleri giyeceğiniz elbise içinde farklı göründüğü için tercih edilme nedeni haline geldi.

Tesettürlü Abiyelerde Beden Seçimi Mevcut

Sıradaki Haberi Oku  Otelle Pazarlık Yapılır Mı?

Genelde muhafazakar bayanlar özel davetler için uygun beden arayışı içine girerler. Nişan yada mezuniyet gecesi, bu davetlere örnek verilebilir. Tesettürlü bayanlar çoğu zaman beğendikleri ürün oluyor fakat  istedikleri ürünün bedeni bulmakla zorluk çekiyorlar. Her bedene uygun olarak tasarlanan tarz tesettürlü model abiyelerde 36 bedenden 58 bedene kadar farklı ölçüleri sitemizde bulabilirsiniz. Beden seçiminden ziyade size hitap edecek renkleri  ve modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Tesettürlü abiyeleri ve yüzlerce modele sahip olan tesettürlü kıyafetleri https://www.modamerve.com/tesettur-giyim/  itesinden bulabilirsiniz. Alışverişin güvencesini 2011 yılından beri sizlere hizmet sağlayarak veriyoruz. Piyasada bulunan alışveriş sitelerinden daha uygun fiyata ve kaliteli ürünleri alabilirsiniz.