Genel

Rehau Kalitesini Türkiye’de Yaşayın

Ülkemizde doğrama alanında birçok farklı firma hizmet veriyor. Bunlar arasında Rehau firması da yer alıyor. Ülkemizde Rehau firmasının ürünlerini satan firma ise Windowsan olarak öne çıkıyor. Rehau Türkiye olarak her türlü ürününü satıyor ve montajını gerçekleştiriyor. Rehau doğrama alanında dünyaca tanınmış olan İsviçre merkezli bir firmadır.

Rehau kapı donanımları sayesinde en güvenli ve işlevli kapılara sahip olmak mümkün. Her türlü kapı sisteminin satışını yapan firma kaliteli ürünleriyle öne çıkıyor.

Rehau Doğrama Ürünleri

Rehau pencere en çok tercih edilen pencere türleri arasında yer alıyor. Rehau PVC ülkemizde pencere konusunda en kaliteli bir ürün olarak öne çıkıyor. Rehau müşterilerinin isteklerine uygun olarak her türlü ayarlamaları yapar. Ürünlerin satışını yaptıktan sonra montaj işlemleri de istenirse Windowsan firması tarafından yapılmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Mobil Sohbet

Rehau Ürünleri

Burada Rehau firmasının diğer ürün türlerine değinmek gerekiyor. Sürme sistemler, panjur, kış bahçesi, zemin kaplama, alüminyum doğrama ve giydirme cephe uygulamalarında en kaliteli firmalardandır. Pergola ve giyotin sistemlerde de Rehau firmasını tercih edebilirsiniz.