Uncategorized

Promosyon Ürünleri

Aydıncolor matbaacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir var olan promosyon işlerini ve her türlü matbaacılık ve baskı işlerini yapan bir firmadır. 5000 den fazla kaliteli ve farklı ürünleriyle matbaacılık sektörünün önde gelen firmalarındandır.

Yıllardır var olduğu bu sektörde müşteri memnuniyetini esas alan Aydıncolor firması promosyon ürünleri ile de beğeni topluyor. Aydıncolor firması masaüstü gereçlerden, ajandalara, kişisel ürünlerden tekstil ürünlerine kadar birçok ürünün imalatını ve satışını yapıyor.

 da bulunan firmasıyla yıllardan bu yana kalitenin yanında ucuzluğu da müşterilerine sunuyor. Ürünlerinin siparişlerini alan ve fabrikalarında imalatını yapan Aydıncolor firması ürünleri paketleyerek alıcısına ulaştırıyorlar. Firma kişiye özel ürünlerin yanı sıra ajanda, masa üstü hediyelik eşyalar, Plaketler, Anahtarlıklar, Kalem kutuları, Kupalar, kalemler, tişörtler ve daha birçokv promosyon ürünler yapıyor.

Sıradaki Haberi Oku  İngiltere’de Serbest Meslek Vizeleri

Firma tarafından satışa sunulan promosyon kalemler     ve daha birçok farklı ürünün çeşitleri bulunuyor. Aydıncolor web adresinden ürünleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Ajanda Çeşitleri Nelerdir?

Bu firmanın imalatını ve satışını yaptığı ürünler arasında ajandalar  çeşitliliği açısından geniş yer tutuyor. Bu ürünler öğrenciler, iş adamları ve öğretmenler gibi birçok meslek dalından kişilerin sürekli kullandıkları ürünlerdir. Günlük aktivitelerini ve planlarını not almak için ajandalara çok fazla ihtiyaç duyulur. Ajandaların birbirinden farklı ve canlı renkleri üretilerek alıcıların beğenisine sunuluyor.