Genel, Sağlık

Profesyonel Hizmet Anlayışı

  Aymira Yaşlı Bakım Merkezi,İzmir huzurevi hizmetlerini teknoloji ile bütünleşmiş modern ve huzurlu tesislerinde sunuyor. 55 yaş üstü bakıma ihtiyacı olan kişiler için İzmir’in en seçkin yerleşim alanlarından biri olan Urla’da, kurum profesyonel bir anlayış ile hizmet veriyor.

 Sağlık – Bakım Hizmetleri

 Kurumda bakım ihtiyacı olanlara kısa veya uzun vadeli bakım hizmetleri sevgi ve şefkat temelleri kapsamında sunuluyor. Kurumun sakinleri için günün her saatinde yararlanabilecekleri uzman hekim ve sağlık personelleri tarafından sağlık hizmetleri birinci basamak olarak sağlanıyor. Aymira İzmir yaşlı bakımevi , 30 adet oda / suitten oluşan binasında 70 kişilik bir kapasiteye sahip bulunuyor.

 Aktif Sosyal Hayat

 Aymira, İzmir palyatif bakım konusunda birinci sınıf kalitede hizmet sunarken, konuklarına ortak kullanım alanları, dinlenme alanları, TV odası, kütüphane, hobi odası, ibadethane, yeşil alan, geniş bahçe içinde küçük hobi bahçeleri tarzı çok fazla sayıda olanak sağlıyor. Bu şekilde kurumda kalan sakinler için son derece sosyal hayat imkanı da kusursuz şekilde sunulmuş oluyor.

Sıradaki Haberi Oku  Forex Yatırımı ve Kripto Para Yatırımı Arasındaki Farklar Nelerdir? Hangisi Daha Mantıklıdır?