Yaşam

Prefabrik Ev Satışları

Prefabrik Ev Satışları

Firma kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla fiyatları ucuz prefabrik yapıları satışa sunuyor. 13 yıldır sektörün içinde yer alan firma müşteri memnuniyetini esas alarak galvaniz metallerini kullanarak üretimler yapıyor. Paslanmaz olun bu metaller sayesinde prefabrikler dış etkenlere karşı dayanıklı oluyor ve kişiler bu yapıları uzun süre kullanabiliyorlar.

Prefabrik Ev Çeşitleri

Firma müşterilerinin kişi sayılarına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli özelliklerde prefabrik evlerin yapımını gerçekleştiriyor. İsteğe göre tek katlı, çift katlı, dublex, triplex ve konak tarzında olabiliyor. Bu yapıların oda sayıları da aynı şekilde ihtiyaca göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin prefabrik evler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olabiliyor.

Ücretsiz Montaj Hizmeti

Sıradaki Haberi Oku  Çalış ve Seyahat Et İndirimi

Firma prefabrik ev satışı yaptığı müşterilerine yanı zamanda ücretsiz montaj hizmeti veriyor. Bu sayede evler sorunsuz bir şekilde istenilen alana kurulabiliyor. Ancak evleri satın alan kişilerin evleri kuracakları alan için gerekli izinleri alması gerekiyor. Alınması gereken izinler firmanın hizmetine dahil olmuyor. Aynı zamanda alınan prefabrik evlere yapılacak işlemlerin bir kısmı da fiyat içinde bulunmuyor. Bunlar arasında mutfak dolapları, elektrik ve su sayaçları, zemin betonu ve yalıtım işleri bulunuyor.

Tüm Türkiye ve Yurtdışına Hizmet

Firma kurulduğu günden bu yana tüm Türkiye için prefabrik evler satıyor. Bu satış ağını zaman içinde büyüten firma Türkiye dışında Libya, Sudan, İran, Azerbaycan, Türkmenistan, Irak ve Romanya gibi pek çok yurt dışı ülkesine de satış gerçekleştiriyor.

Sıradaki Haberi Oku  Dolgu Topuk Ayakkabı

Prefabrik Ev Fiyatları

Firma tarafından üretilen prefabrik evlerin fiyatları yapılan evlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin tek katlı prefabrik ev fiyatları 45 binden başlarken dublex evlerin fiyatları ise 85 binden başlayabiliyor. Bunlar dışında firma kişilerin isteklerini gerçekleştirmek amacıyla özel prefabrik evlerin tasarımlarını gerçekleştiriyor. Özel olarak tasarlanan bu evlerin fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor. Ancak firma çeşitli zamanlarda yaptığı kampanyalarla kişilerin daha ucuz fiyatlara ev sahibi olmalarını sağlıyor.