Genel

Popüler Zeka Oyun Brain Test İçin Doğru Cevaplar

 Son dönemde telefonlarda oynanan en popüler oyunlar arasında brain test yer alıyor. Kişilerin hafızalarını zorlamaları ve doğru cevabı bulmalarını amaçlayan brain test oyunu kişilerin cevapları ararken zorlanmasına sebep olabiliyor. Bu sebeple enpatika web sayfasında brain test cevapları paylaşılıyor.

 Seviye 210’a Kadar Cevaplar Yer Alıyor

 Web sayfası brain test oyunun 210.uncu seviyesine kadar olan cevaplarını yayınlıyor. Böylece oyunu oynayanlar zorlanmadan doğru cevapları öğrenebiliyor. Oyun seviyelerindeki sorular tek tür değil farklı özelliklerde oluyor. Bazı seviyeler matematik işlemi sorarken bazılarında görme becerilerine yönelik sorular oluyor. Cevaplarla uğraşmak istemeyenler enpatika tarafından verilen cevapları kullanabiliyor. Örneğin seviye 3 te yer alan tişörtte kaç delik var? İsimli sorunun cevabının 8 olduğu içeriklerde belirtiliyor ve oyuncular gerçekten delikleri saydığında cevabın 8 olduğunu görebiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Adwords Çalışması ve Hizmetleri

 Videolu Seviye Cevapları

 Brain test oyunu seviye cevaplarını site görsel olarak da paylaşıyor. Böylece oyuncular cevabı birebir görebiliyor ve seviyeyi telefonlarında geçebiliyor. Soruların cevapları dışında oyunu oynamak isteyenler için apple store ve google store oyun indirme sayfalarına yönlendirme yapıyorlar.