Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle katalog satış sisteminin en gözde şirketlerinden biri olan Pierre Cardin’e  üye olarak kendi işinizi kurabilir, ister evinizde, ister iş yerinizde isterseniz de internet üzerinden herkesin ihtiyacı olan kozmetik ve kişisel bakım ürünleri başta olmak üzere, uygun fiyatlı ve kaliteli pijamalar, taytlar, sütyenler, çoraplar, şık gecelikler, korseler, atletler ile erkek ve çocuk giyim ürünlerini tanıtıp, satışını yapabilirsiniz. Pierre Cardin üye olmak istiyorum diyen herkes internet üzerinden ücretsiz, hızlı ve kolay bir şekilde form doldurarak katalog satış temsilcisi olabilir. Pierre cardin katalog temsilcisi olmak için herhangi bir şart aranmaz. Kişilerin herhangi bir becerileri olması, daha önce buna benzer bir işte çalışıp tecrübe edinmeleri beklenmez. Tek aranan şart “pierre cardin üye olmak istiyorum” düşüncesine kapılmanızdır.

Sıradaki Haberi Oku  Labor Tekstil ile Kaliteli Önlük ve Forma

Katalog satışı oldukça revaçta bir ek gelir kazanma yöntemidir. Katalog üzerinden yaptığınız tekstil, iç giyim ve kozmetik ürünlerinin satışından belirli oranlarda komisyon alarak gelir elde eder, hatta bu ek geliri ana gelire de çevirebilirsiniz. Bu şekilde kendi işinizi kurabilir, hatta mesai saatlerini kendiniz oluşturabilir, kendi işinizin patronu olarak katalog üzerinden satış yaparak keyifli vakit geçirerek kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Ayrıca, pierre cardin üyelik sistemi sadece bireysel iş yapmayı değil takım oluşturmanıza da olanak sağlar. Kendinize referans numaranızla bir alt satış ekibi oluşturabilir, sizin liderlik ettiğiniz bu alt satış ekibinin yaptığı satışlardan da ekstra prim alarak kazancınızı büyük ölçüde artırabilirsiniz.  Bu şekilde ek gelirinizi zaman içinde profesyonelleşip, kitlenizi arttırdıkça ana gelire çevirme şansına sahip olabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Haber365 Teknoloji Haberleri

Kendiniz başta olmak üzere, yakın çevrenize, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza ve hatta onların da yakın çevresine onlarla keyifli vakit geçirerek oldukça kaliteli ve makul fiyatlara sahip olan tekstil, iç giyim, ve kozmetik ürünlerinin satışını yapabilirsiniz. Pierre cardin sisteminde ise satış yapabilmek oldukça kolay.  Çünkü Pierre Cardin herkesin ihtiyacı olan tekstil ve kozmetik ürünlerini herkese hitap edecek şekilde uygun fiyatlı ve kaliteli olarak tüketiciye sunar, dolayısıyla insanların dikkatini oldukça çekecek ve müşteri bulma konusunda problem yaşama ihtimaliniz sıfıra inecektir.Pierre cardin üye olmak istiyorum fikri ile başlayan kendi işinizin patronu olduğunuz bu serüven ile başarı basamaklarını tırmanmak sizin için oldukça kolay olacaktır.

You may also like