Gündem

PDKS’nin Avantajları

PDKS yani Personel Devam Kontrol Sistemleri, personellerin işe giriş ve çıkışları ile ilgili bilgi veren sistemlerdir. Bu sistemlerin personellere sağladığı çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlardan aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

Hassas Sistemler

PDKS, katılımı hala manuel olarak takip ediyorsanız, yapmanız gerekenden daha fazla zaman ayırmanın yanı sıra bazı hatalarınız veya yanlış sayımlarınız olabilir. Geleneksel teknikleri uygularken bu normaldir. Öte yandan personel devam kontrol sistemi kurularak kontrol otomatik olarak yapıldığından dolandırıcılık, zaman hırsızlığı ve hatalar azaltılır. Hem yöneticiler hem de çalışanlar zamanlarını ve verilerini bilebilir ve izleyebilir. Ayrıca her şey gerçek zamanlı ve kayıt altındadır.

Verimlilik Artışı

PDKS, uygun bir personel devam kontrol sistemi size zaman kazandıracaktır. Bu süreçlerden sorumlu kişiler sorumluluklarını daha hızlı tamamlayacak ve şirket için diğer önemli faaliyetlere odaklanabileceklerdir.

Sıradaki Haberi Oku  MEB’den eğitimde kalite için dev adım

Ergosis, devam yazılımı, bordro yapma süresini önemli ölçüde azaltır. Çalışma günleri, tatiller, devamsızlıklar vb. hesaplamalarda hızlı ilerleme söz konusu olur. Bu, sorumluların aşırı yüklenmesini önler. Süreçlerdeki hız, üretkenlikte bir artışa dönüşür.

Güvenilir Raporlar

İşlemleriniz için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve verileri hızlı ve güvenli bir şekilde toplayabileceksiniz. Her şey tek bir yerde olacak. Ayrıca kolay görünür ve anlaşılır raporlar ve istatistikler oluşturulacaktır.

Devam kontrol sistemi size araçları sağlar. Böylece program onları attığı için bilgileri manuel olarak girmek zorunda kalmazsınız. Her zaman sistemi izleyebilir ve verileri doğrulayabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Bu programları yüklemek basittir. Genellikle herhangi bir sorunuz varsa veya bir sistem aracını nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız başvurabileceğiniz yedekleme desteğine sahip sezgisel programlardır. Ayrıca bilgisayarlara, tabletlere ve cep telefonlarına kurulabilirler. Yani, kolayca erişilebilirler.

Sıradaki Haberi Oku  Ünlü oyuncu Mustafa Tunahan Bodur, sosyal medya paylaşımlarını görünce sinirlendi!

Çalışanlar Daha Memnun

Etkin ve güvenilir bir yardım aracına sahip olmak, ödemelerin zamanında ve doğru yapılması anlamına gelir. Bu da tabi ki çalışanları memnun eder. Ayrıca, çalışanların kendi bilgilerine, zamanlarına, çalışma günlerine, saatlerine vb. bu onlara güven verir. Ayrıca İnsan Kaynaklarından sorumlu kişiye yaklaşmaları gerekmeyeceği için veri elde etmelerini kolaylaştırır.

Esnek Çalışma Programları

Bu yazılımlar, toplam çalışma saatleri karşılandığı sürece esnek bir program oluşturma fırsatı verir. Bu, çalışanın ofis içinde ve uzaktan çalışması fark etmeksizin çalışma saatlerinin yönetimi konusunda sundukları farklı seçenekler sayesinde mümkün oluyor. Bu, hem çalışanın hem de yöneticinin çalışılan saatleri takip etmesini ve her iki taraf için yanlış hesaplamaları veya zaman hırsızlığını önlemesini mümkün kılar.

Sıradaki Haberi Oku  Bakan Akar ve kuvvet komutanları Şanlıurfa'da

Özel Bir Sistem

Personel devam kontrol sistemleri organizasyonun gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Bu anlamda, diğerlerinin yanı sıra farklı vardiyalar, zaman çizelgeleri, sahip oldukları işçi türleri ile şablonlar oluşturulabilir.

Kısacası program, şirketin ihtiyaç duyduğu şeye ve hepsine dostane bir yaklaşımla ve kuruluşa uyarlanabilir bir konfigürasyonla uyum sağlar. Siz de bu programların avantajlarından en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız Ergosis ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede Ergosis’in sunduğu tüm avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri