Gündem

PDKS App

PDKS App, firmaların tüm süreçlerinde çalışanlarıyla olan iletişimini artıran önemli bir mobil uygulamadır. Ekstra hiç bir donanıma ihtiyaç yoktur. Oluşturulan bu uygulama sayesinde şirket personellerinin yapmış olduğu faaliyetler kolaylıkla ve hatasız bir şekilde takip edilebilmektedir. PDKS App “Personel Devam Kontrol Sistemi” olarak adlandırılmaktadır. Firmalarda çalışan personellin işe devamlılığı kolaylıkla takip etmeye yarayan bu sistem, birçok başka avantajlarıyla firmalar için oldukça önemlidir. Bu sistem turnike, kartlı geçiş, parmak izi okuyucu, yüz tanıma veya biyometrik geçiş gibi firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kolaylıkla oluşturulabilmektedir. Bu sistem Pdks program, web pdks, personel takip gibi isimlerle de anılmaktadır. Çalışan personelin birçok faaliyetini takip ettiği için işçi performansını de olumlu yönde etkilemektedir. Oluşturulan otomasyon sistemiyle personellerin ormal mesaisi, işe geç girişi, işten erken çıkışı, fazla mesaisi, izin veya raporlu günleri hatasız ve hızlı bir şekilde hazırlanarak, bordroların kısa zamanda daha doğru bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Otomasyon yazılımlar sayesinde direkt olarak raporlanabilen bu veriler önemli zaman tasarrufu sağlamaktadır. 

Sıradaki Haberi Oku  Jandarma Genel Komutanlığı'nda bir ilk

Günümüzde PDKS App sistemi hemen hemen her sektörde veya ticari firmalarda kullanılan otomasyon sistemidir.  Her ölçekten işletmeler personellerinin işe giriş ve çıkış saatini, günlük çalışma saati gibi verileri doğru bir şekilde takip etmesi gerekmektedir. Tüm bu sebepten PDKS App, her işletme için uygun şekilde hazırlanabilmektedir. Sistem oluşturulmadan önce ilk olarak  firmaya uygun parmak izi, elektronik kart, yüz tanıma veya Bab teknolojisi sistemlerinden biri seçilir. Seçilen sistemin ardından işletme personelinin verileri sisteme yüklenir. Yapılan işlemlerin ardından PDKS App ile personel takibi kolayca yapılır, istenilen veriye hızlı bir şekilde ulaşılabilir.  Kurulan sistem sayesinde; giriş-çıkış raporu, yıllık raporlar, hatalı kayıtlar raporu, özet fazla mesai raporu, yıllık izin bakiye raporu, ayrıntılı puantaj takibi raporu, yıllık izin raporu, resmi tatilde çalışanlar raporu gibi verileri elde etmek mümkündür. Ayrıca sistem iş yeri güvenliği içinde oldukça önemlidir. Firma içerisine yapılan giriş ve çıkışları takip ettiği için herhangi güvenlik zafiyetine izin vermemektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Kayseri doğaya akın etti

Sektördeki uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübeyle Ergosis, PDKS App sisteminin oluşturulmasında en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla sürekli olarak hareket ederek, dünyada gelişen teknolojilere ayak uydurup, bu sistemleri kendi sektörüne kolaylıkla entegre edebilmektedir. Bu sayede müşterilerinin gelişen teknolojide karşılaştığı sorunlara rahatlıkla çözüm üretebilmektedir. Türkiye’de biyometri alanında verdiği sorunsuz hizmetlere müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmayı hedefleyen Egosis, ülke genelinde bu sektöründe öncü olmayı sürdürmektedir.