Gündem, Sağlık

Pandemi Döneminde Novar Poliklinikleri Hizmetinizde

2020 Yılında Sağlık Hizmetleri

2020 yılında sağlık hizmetlerinin önemi herkes tarafından çok daha iyi anlaşıldı. Pandemi sürecinde sağlık hizmeti alma konusunda çekinceler oluştu. Bu çekincelere karşı Novar Poliklinikleri uzman kadrosuyla ve Covid 19’a karşı almış olduğu tedbirlerle İzmirlilere hizmet vermeye devam etmektedir. Pandemi döneminin özel koşullarına kısa sürede adapte olan Novar Poliklinikleri sağlık hizmetlerinin aksamasına fırsat vermemiştir.

Sosyal Mesafe

Novar Polikliniklerinde sosyal mesafe kurallarına oldukça dikkat edilmektedir. Kapalı alanlarda aynı anda bulunabilecek kişi sayısı metrekare hesaplanmasıyla sınırlandırılmıştır. Maske ve sosyal mesafe konusunda bütün Novar Poliklinik personelleri özen göstermektedir. HES kodu sorgulaması titizlikle yapıldığı için hastalık bulaştırma ihtimali olan kişilerin Novar Polikliniklerinde bulunmaları önlenmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Dini nikahlı eşini sırtından bıçakladı, pişman olup hastaneye götürdü

Maske Hayat Kurtarır

Novar Poliklinikte bulunan bütün personeller maske kuralına riayet etmektedir. Maske kullanımı hem çalışanlar için hem de hastalar için hayati önem taşımaktadır. Pandemi sürecinin ilk gününden itbaren Novar poliklinik çalışanlarının tamamı maske kullanımı konusunda özen göstermiştir.

Temizlik ve Dezenfekte İşlemleri

Novar Polikliniklerinde temizlik ve dezenfekte işlemleri pandemi dönemi öncesinde de sıkı bir şekilde yapılmaktaydı. Pandemi dönemiyle birlikte bu işlemlerin yapılmasına daha fazla önem verilmiştir. Tedavi sürecinde kullanılan ürünlerin tamamı kişiye özeldir. Toplu olarak kullanılan aletlerde işlem öncesinde mutlaka dezenfekte işlemi uygulanmaktadır.

Randevu Sistemi

Novar Polikliniklerinde uygulanan sağlık hizmetlerinde artık randevu sistemi daha aktif olarak kullanılmaktadır. Randevu sistemi sayesinde, poliklinik içerisinde bulunacak kişi sayısı minimize edilmektedir. Bu sayede Covid 19 salgını tehlikesi en alt seviyede tutulmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Şeker fiyatlarına büyük zam

Pandemi Engel Değil

Novar poliklinik bünyesinde epilasyondan yüz germeye, akne tedavisinden cilt bakımına her türlü sağlık hizmeti verilmektedir. Bütün dünyayı kasıp kavuran pandemi sürecine rağmen bu hizmetler alınan tedbirler sayesinde verilmeye devam etmektedir.

Covid 19’a Karşı Bilgilendirme

Novar poliklinik hastalara sadece şikayetçi oldukları konularda onları iyileştirmekle yetinmemektedir. Aynı zamanda pandemi sürecine dair hastalarını detaylı olarak bilgilendirmektedir. Novar polikliniklerinde çalışan deneyimli hekimler, Covid 19 ile nasıl mücadele edilebileceği ve hastalıktan korunmak için uyulması gerekn kurallar konusunda hastalarını bilgilendirmektedir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri