Gündem

Özel Tasarım Stand Üretimi Ve Kurulumu Yapıyorlar

Firma Kolay Stand firması olarak 9 yıldır çeşitli alanlarda kullanılmak üzere standlar tasarlıyor ve satışa sunuyorlar. Firmaların ürünlerini teşhir edebilmeleri ve düzenli olarak sergileyebilmeleri için standları üretiyorlar. Üretim aşaması sonrası alıcılara satışını yapıyorlar ve onlar için standların kurulumunu da gerçekleştiriyorlar.

Ürün Teşhir Standları

Firma olarak müşterilerinin satışını yaptıkları ürünlerin alıcısına hitap edebilmesi amacıyla ürünler için özel ürün teşhir standı hazırlıyorlar. Alıcılar bu standlar sayesinde ürünlerini teşhir ederek satışa sunuyorlar. Bu standlar sayesinde ürünler daha dikkat çekici ve göz ününde bulunuyor. Çünkü teşhir standları müşterilerinin kolayca görüp olabilecekleri yerlerde bulunuyor. Firma olarak daha önceden hazırladıkları ürün standlarının satışı yanı sıra kişilerin verdiği ölçülere göre de stand üretimi ve satışı yapıyorlar. Bu standlar ayrıca sergilenecek ürünlere göre de değişiklik gösterebiliyor. Firma olarak isteğe göre sade tasarım yapabildikleri gibi tasarım açısından daha gösterişli ürünleri de üretebiliyorlar. Firmanın ürettiği standlar cam, porselen, ahşap ve pleksi gibi ürünlerden üretilebiliyor. Bu ürünler kullanılan malzemelerin türlerine ve üretilen standların özelliklerine göre değişik fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Güzel Oyun

Fuar Standları

Firma olarak fuarlarda kullanılmaya uygun stand üretimi de yapıyorlar. Kişiler ürünlerini kaliteli bir standlar üzerine yerleştirerek fuar ziyaretçileri için sergileyebiliyorlar. Firma bu ürünlerini özel tasarım elemanları ile tasarlayarak üretiyor. Bu sayede ürünler hem kaliteli hem de fuarı gezen kişilerin dikkatini çekecek şekilde üretiliyor. Firma ayrıca fuar standları konusunda ahşap fuar standı ve octanorm fuar standı gibi değişik türdeki fuar standlarının üretimini yapıyor. Fuar standları boyutlarına ve özelliklerine göre değişik fiyatlarla alıcılara sunularak satışları yapıyorlar.

Pleksi Standları

Firma pleksi malzemesini kullanarak da stand üretimi yapıyor. Plastiğe benzer bir malzeme olan pleksi uzun yıllar dayanmasından dolayı pleksi stand yapımlarında tercih ediliyor ve uzun yıllar kaliteli kullanım sağlıyor. Firmada müşterilerin sergileyecekleri ürünleri düşünerek dayanıklı pleksi standlarının üretimini yapıyor. Dayanıklılığı yanı sıra görsel açıdan da iyi olan bu ürünler kişiler tarafından ürün teşhir etmek amacıyla fazla tercih ediliyorlar. Sizlerde bu ürünlerden satın almak için firmanın web sitesine giriniz ve pleksi stand için tıklayınız. Ardından sipariş edeceğiniz ürünler için fiyat teklifi alınız.

Sıradaki Haberi Oku  Ailecek Dizi İzleme Fırsatı

Raflar

Firma olarak kişilerin ürünlerini sergileyebilmeleri için standların yanı sıra çeşitli tür ve boyutlarda rafların üretimini de yapıyorlar. Firma bu ürünleri özellikle ürün satışı yapan mağazalar için isteğe göre tasarımlar yaparak hazırlıyor ve kullanıma sunuyor. İşletmeler bu özel üretim raflar sayesinde ürünlerini mağazalarda sergileyebiliyorlar. Üretimi yapılan rafların barındırdığı raf sayıları da yine alıcıların talebine göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca endüstriyel raf sistemleri ve çekmeceli raf sistemleri gibi türlerde üretim yapabiliyorlar. Raf fiyatları kişilerin taleplerine göre değişiklik gösterebiliyor.