Gündem

Otobüs Bileti Farkvar.com Online Bilet Satışı

Güvenli bir internet ortamında otobüs ve uçak bileti almak istiyorsanız, yeni nesil seyahat acentesi olan Farkvar.com uçak bileti sayfasından uçak bileti alabilir Farkvar.com otobüs bileti sayfasından ise otobüs biletinizi hemen alabilirsiniz.

Farkvar.com seyahat acentesi 2019 yılında kurulmuş olup, birçok otobüs ve havayolu şirketi ile anlaşarak online bilet satışı yapmaktadır. Kullanmış olduğu güvenlik sertifikası ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmetleri ile en fazla tercih edilen seyahat acenteleri arasında yer almayı başaran Farkvar.com kolay kullanılabilir web sitesi sayesinde her seviye internet kullanıcısının rahatlıkla otobüs ve uçak bileti alabilmelerini sağlamaktadır. Tüm sayfalarımız dünyanın en gelişmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmakta olup, bilet alımı sırasında vereceğiniz bilgiler güven içerisinde gizli tutulmaktadır.

Farkvar.com Otobüs Bileti

Güvenli altyapısı ile hizmet veren Farkvar.com otobüs bileti sayfasında, anlaşmalı olduğumuz 250’den fazla otobüs firması yer almaktadır. Tercihlerinize uygun herhangi bir otobüs firmasından daha uygun şartlarda bilet almak için birçok alternatifi sizlere sunan Farkvar.com otobüs bileti sayfası, otobüs firmaları ve seyahat planı hakkında birçok detayı da sizlere sunmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Resmi Gazete başlıkları

Farkvar.com Uçak Bileti

Gelişmiş güvenlik altyapısı ile uçak bileti almak isteyenler için hazırladığımız Farkvar.com uçak bileti sayfası, yine 100’den fazla anlaşmalı havayolu şirketleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verilen sayfalardan biridir. 

Uçak ile hangi tarihte nereye gideceğinizi belirtmeniz durumunda, anlaşmalı olduğumuz firmalardan gideceğiniz yere sefer yapan havayolu şirketlerini ve bilet fiyatlarını kolaylıkla görebilirsiniz. Otobüs firmalarında olduğu gibi havayolu şirketlerinin sayısının çok olması da uçak bileti alırken uygun fiyatlı biletlere ulaşmanızı sağlayarak bütçenize katkı sağlamaktadır.

Farkvar.com Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyetinin kesintisiz sağlandığı Farkvar.com müşteri hizmetleri destek hattını 7/24 arayarak, sorularınız çözüme ulaştırabilirsiniz. Bilet satışı sürecinde aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplandırılabilmesi için Farkvar.com çağrı merkezini arayabilirsiniz. 

Sıradaki Haberi Oku  Kayseri Özvatan'da bal gibi festival

Farkvar.com müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 346 51 51

Farkvar.com İletişim

Tüm sorunlarınızı Farkvar.com iletişim kanalları ile firmamıza ileterek, kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 sizlere hizmet verirken, özellikle belge transferi gibi diğer gerekli olabilecek işlemler için kullanabileceğiniz Farkvar.com iletişim kanalları, sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına aktif olarak çalışmaların yapıldığı departmanlardan oluşmaktadır. 

Aşağıda bizimle irtibata geçmek için kullanabileceğiniz, alternatif iletişim yöntemleri bulunmaktadır. 

Çağrı merkezi: 0850 346 51 51 

E-posta adresi: bilgi@farkvar.com

Faks numarası: 0388 502 44 10

Web sitesi iletişim formu adresi: https://farkvar.com/otobus-bileti

Farkvar.com Bilet İptali

Farkvar.com bilet iptali ya da değişikliği yaptırmak isteyen müşterilerinin taleplerini, yasal mevzuatlar gereği doğrudan yerine getirememektedir. 

Seyahat acentelerinin bu konuda yetkili olmaması sebebiyle Farkvar.com bilet iptali için çağrı merkezini arayan müşterilerine, sadece ilgili otobüs firmasına yönlendirme yapmak koşuluyla yardımcı olmaktadır. Bilet iptal/ değişim gibi durumlarda Farkvar.com havayolu ve otobüs firmalarının kurallarını takip eder. Bilet iptal/ değişiklik gibi durumlar otobüs havayolu firmaları tarafından onaylanmak zorundadır. 

Sıradaki Haberi Oku  Forex

Otobüs Bileti Farkvar.com 

Otobüs bileti Farkvar.com sayfasında hangi tarihten nereye gideceğinizi belirttikten sonraki aşamada, koltuk düzeni görselli üzerinde boş koltuklardan herhangi birine tıklayarak koltuk seçiminizi yapabilirsiniz. 

Yolcu bilgileri ile ödeme bilgilerinizi girerek, tamamen güvenliği ödeme sayfasından bilet ücretini banka ya da kredi kartınızla ödeyerek biletinizi alabilirsiniz.

Farkvar.com Sosyal Medya

Farkvar.com sosyal medya hesaplarımız, seyahat acentemizin ve otobüs firmalarının düzenlemiş oldukları kampanyaları hızlı bir şekilde size ulaştırmak için aktif olarak yer kullanılmaktadır. Aşağıda bulunan Farkvar.com sosyal medya hesaplarını takip etmeniz halinde, düzenlemeyi kampanyalardan daha kolayı şekilde yaralanabilirsiniz.

https://istanbulotobusbileti.com

Twitter Adresi: Https://twitter.com/farkvartr

Instagram Adresi: Https://instagram.com/farkvartr

Facebook Sayfası Adresi: Https://www.facebook.com/farkvartr/

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri