Uncategorized

Organizasyonun Göz Bebeği

En bilinen ve sevilen firmalardan birisi olan Burcu Konsept, ankara kına gecesi denildiğinde akla gelmektedir. Her müşterisini özel ve güzel hissettirmek için geliştirdikleri teknikleri sayesinde, müşterileri tarafından oldukça sevilmektedir. Ürettikleri hizmetin kalitesini artırmak için müşterilerini dinleyip, ihtiyaç duydukları hizmetleri gerçekleştirmek için çalışmaktadırlar. Özel süslenmiş bindallılardan, kına tahtlarına, süslü davullardan, maskelere ve el pankartlarına kadar genişleyen ürünleri sayesinde, her müşterisinin zevkine uygun ankara kına gecesi organizasyonu düzenleme imkanı sunmaktadırlar.

Özel Kına Geceleri

Gelinlerin evlenmeden önce yaptıkları kına geceleri, hem eğlenmek için hem de dans etmek için en uygun geceler arasında yer alır. Eğer dilenirse, kına gecesi yerine bekarlığa veda partisi de düzenleyen kadınlar, eğlenmeyi özel gecelerinde hak etmektedir. Bu özel gecelerinde gelinlere en iyi şekilde eğlenmeyi sunmak isteyen Burcu Konseptle whatsapp iletişim hattı üzerinden irtibata geçerek, dilediğiniz konular hakkında görüşebilir ve fikir alabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Mario Lemina’da Sakatlar Kervanına Katıldı

Partiler ve Açılışlar

Özgün iş anlayışları sayesinde müşterilerinin tercih ettiği durumların üzerinde duran işletme, ankara kına organizasyonu dışında, çizgi film ve film kahramanlarının dahil olduğu konseptli partiler, çocuklar için özel karakterli doğum günü partileri, açılışlarda süslemeler ve dekorlar, müzik, ses ve ışık ayarlamaları işleriyle de ilgilenmektedirler. Tam bir organizasyon şirketi olan Burcu Konsept, verdiği hizmeti en üst seviyeye çıkartmak için her gün araştırma yapan ve gelişmeleri bünyesine ekleyerek yoluna devam eden bir işletmedir.