Gündem

Onur Yardımcı Hayatı

Spor dalında adını duyurmayı başarmış olan Onur Yardımcı kimdir? Diye düşünenler için başarılı bir sporcu olduğunu söylemek gerekir. 

1997 yılında Ağrı’da dünyaya gelmiştir. Ailesinin özellikle o dönemde kısıtlı çalışma imkanları nedeniyle Ağrı’dan Aksaray’a göç etmesi üzerine bir yaşından itibaren hayatını Aksaray’da sürdürmeye başlamıştır. Tarım ve hayvancılıkla ilgilenen ailesi daha sonrasında 2005 yılına gelindiğinde sağlanan iş imkanları nedeniyle Kocaeli’ye göç etmiştir.

Eğitim Hayatı ve Spordaki Başarıları

Eğitim hayatının ilk yıllarını Aksaray’da geçirmiştir. 2005 yılına gelindiğinde ise Kocaeli de hayatını sürdürmeye başlamıştır. İlkokul eğitimini devam ettirirken beşinci sınıfta beden eğitimi öğretmeni tarafından sporcu kabiliyeti fark edilmiştir. Bunun üzerine spora yönlendirilmiştir. Spordaki başarısı ile atletizm 3000 metre branşında defalarca Kocaeli birinciliğini kazanmıştır. Türkiye genelinde ise 800 metrede Türkiye üçüncülüğünü kazanmıştır.

Sıradaki Haberi Oku  Bornova’da hedef: Sıfır atık

Lise eğitimine başladığı sıralarda aynı beden öğretmeni tarafından ata sporumuz olan güreş ile tanıştırılmıştır. Güreş sporunda da başarısını ortaya koymuştur. Çoğu kez Kocaeli bölge birinciliği ve üçüncülüğü kazanmıştır. Aynı zamanda Türkiye yedinciliği bulunmaktadır. Spor alanında kendini kanıtlamış ve başarısını ortaya koymuştur.

Lise eğitiminin son yılında ise farklı bir spora yönelmeyi tercih etmiştir. Çim hokeyi ile tanıştı bu dönemde Kocaeli bölge birinciliğini kazanmıştır. Aynı zamanda Türkiye genelinde yapılan müsabakalarda ise üçüncülük elde etmiştir. Günümüzde ise hayatının Kocaeli’nin derince ilçesinde devam ettirmektedir.

https://instagram.com/onuryardimci_

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri