Eğitim

Okyanus Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

 Yurtdışında bir eğitim kariyer hedefi olan kişilere eğitim danışmanlığı hizmeti veren okyanus yurtdışı eğitim danışmanlığı, öğrenci adaylarına kariyer hedefleri doğrultusunda en doğru seçimleri yapabilmeleri için profesyonel hizmet sunuyor.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

 Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, hizmetlerine seneler önce Avustralya’da başladı. Ardından İstanbul’da merkez bir ofis kuruldu ve şuanda da İstanbul (Head Office), Avustralya ve İngiltere olmak üzere yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerine devam etmekte olan bir firmadır. En prestijli dil okullarıyla işbirliği içinde olan Okyanus Edu, öğrenci adaylarını hem kaliteli ve hem güvenilir dil eğitimi alabilecekleri okullara yönlendirmektedir.

Avustralya’da Dil Eğitimi

 Yurdışı eğitiminin öğrencilerin kariyerindeki önemi büyüktür. Okyanus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında eğitim almayı dileyen öğrenci adaylarına eğitim ve kariyer hedefleri paralelinde en doğru seçimleri yapabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.avustralya’da dil eğitimi veirlanda’da dil eğitimi almayı isteyenler için en doğru okula yönlendirerek; sertifika, dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans alanlarında danışmanlıklar yapmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Kaymakamlık Sınav İlanı 2019 Yayımlandı