Genel

Okullara Özel Kıyafetler

Moda dünyası her alanda olduğu gibi okul döneminde de önem kazanan bir olgu. Bu okul içerisinde gerekli düzeni sağlamak adına eğitimciler tarafından önem verilen bir konudur. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da bu konuda çeşitli şartlar doğrultusunda her okula özel olarak kendileri için kıyafet seçimi yapma hakkı vermiştir. Okullara özel olarak hazırlanan kıyafetler ile öğrencilerin disiplini sağlanır iken aynı zamanda öğrencilere de bir hatıra kalıyor.

Meza Tekstil, 2004 yılından bu yana İstanbul merkezli olarak tüm Türkiye’ye okul kıyafetleri üretmektedir. Bu üretim esnasında ise pek çok noktaya dikkat eder. Meza Tekstil sizlere;

  • Anaokul Kıyafetleri
  • İlkokul Kıyafetleri
  • Ortaokul Kıyafetleri
  • Lise Kıyafetleri
  • Kolej Üniformaları
  • Okul Aksesuarları
Sıradaki Haberi Oku  Güvenilir Havuz Ürünleri

Hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya devam ediyor.

Kaliteli ve Şık

Meza Tekstil; tüm ürünlerin hazırlanmasında öncelikle kaliteye önem veriyor. Öğrencilerin sürekli olarak kullanacakları okul kıyafetlerinde hassas davranan ve 1. Sınıf kaliteli malzeme seçen firma tasarım konusunda da alanında uzman personelleri ile destek veriyor. Şıklık ile birlikte her grup için farklı tasarımlara yer verilmesi gerek düzenin sağlanması, gerekse de disiplin konusunda eğitimcilere yardımcı olan detaylar arasında yer alıyor. Eğer sizde kaliteli ve sorunsuz bir şekilde okul kıyafetleri hazırlatmak istiyorsanız hemen firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.