Gündem

Öğrencinin camide unuttuğu telefonunu çaldı

Kocaeli’nin İzmit ilçesi Kozluk Mahallesi Övül Tezişler Caddesi’nde bulunan Seka Camii’nde, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde eğitim gören Hilal Nur Çitçi, namaz kılmak için camiye gitti.

ÖĞRENCİ TELEFONUNU DÜŞÜRDÜ

Çiftçi namaz sırasında yaklaşık 6 bin 500 TL değerindeki cep telefonunun halının üzerine bıraktı. Namazın ardından camiden ayrılan Çiftçi, bir süre sonra telefonunun kaybolduğunuetti. Cep telefonunu namaz kılarken halının üzerine bıraktığını hatırlayan Hilal Nur Çitçi,camiye döndü.

POLİS EKİPLERİ İNCELEME BAŞLATTI

İhbar üzerineyerine gelen polis ekipleri, yaklaşık 6 bin 500 TL olan cep telefonununkişinin belirlenmesi için güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Çiftçi, ise cep telefonunukişiden şikayetçi oldu. Polis ekipleri şahsın kimliğinin belirlenmesi için incelemelerini sürdürüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Gitmemek için babasını bıçakladığı yurda yerleştirildi

Öğrencinin camide unuttuğu telefonunu çaldı VİDEO

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Olay anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, bir kadının halının üzerinde unutulan cep telefonunun yanında oturduğu görülüyor. Daha sonra telefonun yanından uzaklaşan kadın, bir süre sonra gelerek aynı yere oturuyor. Halının üzerindeki cep telefonu çantasına koyan kadın gözden kayboluyor.