Uncategorized

Ofis Mobilyalarınızı Firmadan Alın

Yeni açılan ofislerin halledilmesi gereken ilk sorunlarından birisi ofis mobilyalarının ayarlanmasıdır. Bu mobilya firması ofis açacak kişilerin hayallerine ve ihtiyaçlarına uygun ofis mobilyaları hazırlamak amacıyla hizmet veriyor. Yaptıkları hizmette müşterinin memnuniyetini esas alan firma ofislerini düzenleyecek kişilerin hayallerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretim yapıyor. Ürettikleri mobilyalar sayesinde ofislerin ziyaret edilen kişilerce dikkat çekici olmasını amaçlıyor.

Ofis Koltuklarınızı Bu Firmadan Seçin

Ofis mobilyalarının en önemli parçasının ofis koltukları olduğunun farkında olan firma çeşitli özelliklerde ofis koltuklarının üretimini ve satışını yapıyor. Ofislerde kullanım amacıyla satış yapılan koltuklar müdürlerin kullanımı için özel olarak hazırlanıyor. Bunun dışında ofislere gelen müşterilerinin rahat etmesi için misafir koltukları ve kanepeleri de üretiyorlar. Müşterileri bu ürünlerin farklı renklerini ofislerine uygun olacak şekilde seçerek sipariş verebiliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Beyaz Gömlek Modelleri

Kaliteli Makam Masaları

Kurulduğu yıldan bu yana İstanbul’da hizmet veren firma, ofislerin en önemli ürünlerinden birisi olan makam masalarını da kaliteli bir şekilde hazırlıyor. Kişiler ofislerini düzenlerken kendileri için seçtikleri makam masalarına uygun olacak diğer mobilyaları seçebiliyorlar. Firmadan almayı tercih ettikleri makam masaları çeşitlerine göre farklı ücretler ödüyorlar.

Garantili Ürünler Burada

Firmanın müşterilerinin herhangi bir sebeple yönetici masaları, bekleme koltukları ve ofis kanepeleri gibi ofis mobilyalarında sıkıntı yaşamalarını önlemek amacıyla ürünlerinde 2 yıl garanti veriyor. Montaj gibi sorunlarda mobilyalarda sıkıntı olması durumunda kişiler garantiden yararlanabiliyorlar.