Genel

Nitelikli Kablo Ürünleri

Power Kablo firması, yaptığı kablo üretim ve imal işleri ile birlikte aydınlatma ve aksesuarları konusunda da son derece kaliteli üretimlerle hizmet veriyor. Sektöründe oldukça fazla deneyime sahip firma, ihtiyaçların tespiti ve bu ihtiyaçları karşılayacak ürünlerin tasarımı ve imali noktasında oldukça başarılı bir çizgiye sahip bulunuyor. Power Kablo, güç kablosu üretimlerinde ki geniş kapasitesi ile tüm imal işlemlerini İstanbul Okmeydanı’nda bulunan modern üretim tesislerinde gerçekleştiriyor. Firma Şişhane satış ofisiyle birlikte tüm Türkiye’ye hitap eden online satış sitesi ile de hizmet sunuyor.

Ürün Çeşitliliği

Power Kablo, enerji kablolarından fişli kablolara, seyyar makaralardan enerji kablolarına, AC power kablolarından grup prizlere varana dek geniş ürün çeşidi sunuyor. Bunun yanında yine firmadan, kauçuk serisi, aydınlatma, aksesuar vespiral kablo gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Boşanma Avukatı Nedir? Nasıl Olunur?

Güvenli Alışveriş

Ürünlerinin kalitesi ve sağlamlığı ile Power Kablo online satış mağazası ile size güvenli alışveriş gerçekleştirme olanağı sunarken, hızlı kargo gibi avantajlar yanında ekonomik fiyat imkanını da sağlıyor.