Teknoloji

Niğde Web Tasarım

Niğde Web Tasarım

Ted Ajans 2015 yılında Niğde’de kurularak reklamcılık ve web tasarım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Firma olarak yenilikçi yapıları ve ilginç fikirleri ile 4 yıldır başarılı bir şekilde bu sektörde varlık sürdürüyorlar. Türkiye’nin birçok yerine hizmet veren Niğde ajans çalışanları yurt dışında da isimlerini duyurmayı hedefliyorlar. Bu uğurda her geçen teknolojiye ve gelişmelere uyum sağlayarak çalışmalar yapmaya devam ediyorlar.

Firmanın Verdiği Hizmetler

Firma müşterilerine Niğde reklam, web tasarım, mobil uygulama, grafik tasarım, web yazılım, marka tescil, sosyal medya hizmeti ve fotoğraf çekimi gibi hizmetleri en iyi şekilde veriyor. Firma ayrıca müşterileri için direk reklam hizmeti de veriyor. Söz konusu bu hizmet direklere asılan reklamlar şeklinde oluyor. Yapılan reklamların direkler üzerinde kişilerin dikkatini çekmesi için firma elemanları tasarımları dikkat çekecek şekilde yapıyorlar. Bu reklam hizmetini firma poster panolar, duvar reklamı ve pole banner reklam çeşitleri ile müşterilerine veriyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Adem Ljajic sakatlandı

Web Tasarım Hizmeti

Web sitelerinin amaçlarına uygun olarak hizmet vermesini ve daha kişiye yaptığı işlerin duyurulmasını isteyen kişiler Niğde web tasarım hizmetini tercih ediyorlar. Firma elemanları bu hizmeti almak isteyen kullanıcıların iş yaptıkları sektörde kendilerini duyurabilmeleri ve büyük kitlelere ulaşabilmeleri için kaliteli web site tasarımları yapıyorlar. Öncelikle kişilerle sitenin amacını ve takipçilere vereceği hizmeti ve mesajı belirleyerek sitenin tasarımı işlemine başlıyorlar. Özellikle hazırlanan bu web sitelerinin kullanıcılar tarafından arama motorlarında kolayca bulunabilir olmalarını sağlamak için SEO hizmetini vererek web sitesi hazırlıyorlar.