Uncategorized

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatları

Şişirilebilir ve yarı sert olmak üzere iki tür mutluluk çubuğu vardır. Şişirilebilir protez, Chesapeake Ürolojisinde cerrahlar tarafından kullanılan en yaygın penis implantı türüdür . Ereksiyon oluşturmak için şişirilip sonra söndürülebildikleri için yarı sert protezlerden daha doğaldırlar. Şişirilebilir protezler ayrıca, yarı sert implantlarda bir sorun olabilen sabit basıncın neden olduğu penisin iç kısmındaki olası hasarları en aza indirir.

İki Parçalı Şişirilebilir Protez

İki parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu penise implante edilen sıvı dolu bir silindir çiftinden ve skrotuma implante edilen küçük bir pompadan oluşur. Bir ereksiyon elde etmek için, pompayı birkaç kez sıkıp bırakmanız, silindirleri sıvıyla doldurmanız ve sert, doğal bir ereksiyon oluşturmanız yeterlidir. Çoğu erkek, bu mutluluk çubuğu kullanımını kolay buluyor, sertlik sağlamak için şişiriyor ve gizlenmesi için söndürüyor.

Özellikle, partnerlerin% 90’ı iki parçalı şişirilebilir protezi diğer çiftlere tavsiye ediyor. Avantajlar: Vücudun içinde tamamen gizli. Tek adımlı deflasyon. Kullanımı kolay. Üç parçalı bir penil protezden biraz daha az invaziv bir ameliyat gerektirir. Partnerlerin% 90’ı bunu diğer çiftlere tavsiye ediyor. Dezavantajları: Biraz el becerisi gerektirir. Silindirler söndürüldüğünde kısmen sıvı ile dolu kalır. Mutluluk çubuğu fiyatları arasında orta fiyatlı bir üründür.

Üç Parçalı Şişirilebilir Protez

Üç parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu iki parçalı muadiline göre daha sıkı bir ereksiyon oluşturur. Mutluluk çubuğu fiyatları arasına en pahalı olanlarından birisidir ayrıca. Bu sıvı dolu implant, penise implante edilmiş iki şişirilebilir silindire, skrotuma yerleştirilmiş bir pompaya ve alt karın bölgesine implante edilmiş bir rezervuara sahiptir. Seks yapmaya hazır olduğunuzda, sert bir ereksiyon oluşturmak için sıvıyı rezervuardan silindirlere pompalarsınız. 

Cinsel ilişkiden sonra, sarkıklığa dönmek için sıvıyı rezervuara geri boşaltmak için skrotumun içindeki valfi serbest bırakırsınız. Avantajlar: İki parçalı şişirilebilir implanta kıyasla doğal bir ereksiyon ve daha sıkı bir ereksiyon sağlar. Vücudun içinde tamamen gizli. Söndürüldüğünde, silindirler yumuşak ve sarkıktır. % 92 hasta memnuniyet oranına sahiptir Dezavantajları: Diğer implantlardan daha kapsamlı bir ameliyat gerektirir. Arıza yapabilecek daha fazla mekanik parçaya sahiptir. Biraz el becerisi gerektirir

Yarı Sert İmplantlar

Yarı sert penis implantları, şişirilebilir penil protezlerden daha az kullanılır. Yarı sert çubuklar her zaman sağlamdır. Bu protez, penisin vücuttan uzağa doğru bükülüp ereksiyon haline getirilmesi ve ardından cihazı gizlemek için vücuda doğru bükülmesiyle kullanılır. Mutluluk çubuğu fiyatları arasında en uygun olanlarından bir tanesi de bu tip mutluluk çubuğudur. Mutluluk çubuğu fiyatları görünen üzere çok değişken olabilir. Avantajlar:

Yarı sert implantlar şişirilebilir cihazlara göre daha az karmaşıktır ve cerrahi olarak implante edilmesi daha kolaydır. Daha az mekanik arıza riski var Dezavantajları: Her zaman biraz sert olan bir penis. Şişirilebilir bir cihazda olduğu kadar doğal olarak sert olmayan bir ereksiyon oluşturur. Şişirilebilir bir implanta göre gizlemek daha zordur. Yine de birçok kullanan yarı sert mutluluk çubuklarından da son derece memnun olduklarını dile getirmektedirler.

Sıradaki Haberi Oku  Uygun Katlanır Cam Balkon Sistemleri Fiyatları için Alutem!
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri