Gündem

Murat Karabova

Murat Karabova

Ünlü sanatçı Seda Sayan ile yaşadığı ilişki sayesinde adını sık sık gündeme sokan Murat Karabova 1971 doğumludur. Magazin dünyasında bir yeri olan Murat Karabova, galericilik işiyle uğraşıyor.

Ağustos ayında Seda Sayan ile yaşadığı aşk sayesinde adını milyonlara duyuran Karabova, Seda Sayan’nın Duymayan Kalmasın programında yaptığı açıklamalara göre; çevresindeki insanların o adama dikkat et uyarılarını dinleyerek, ayrılma kararı aldığı iddiaları ortalığı bomba gibi düşmüştü.

Diğer yandan Seda Sayan’ın Murat Karabova’dan ayrılmasının bir başka nedeni olarak, Murat Karabova’nın eski eşi ve çocuklarının annesi Aslı Sarıpınar ile yeniden bir araya geleceği iddiaları gösterildi. İş adamı Murat Karabova yaptığı işlerin yanında aşklarıyla da gündemden düşmeyen bir isim. Seda Sayan’ın ardından Deniz Seki ile de ünlü iş adamının adı, aşk dedikodularına karıştı.

Sıradaki Haberi Oku  Promosyon Şapka

Murat Övüç

Eskiden beri bir fenomen olan ancak Instagram ve Twitter sayesinde günümüzün en önemli fenomenleri arasına giren Murat Övüç oldukça yardımsever biri. 1968 yılında doğan Murat Övüç, aslen Vanlı’dır ve 5 kardeşin en küçüğü olarak dünyaya geldi.

Haber365 sitesinin verdiği bilgilere göre; yıllarca tarot falı bakarak ve yaşam koçluğu sayesinde hayatına devam eden Murat Övüç, sosyal medya ağlarının giderek çoğalmasıyla birlikte, internet fenomeni oldu.

Çektiği instagram videolarıyla gündemi sık sık meşgul eden Murat Övüç, peltek konuşması ve gösterdiği tepkileriyle, geniş bir hayran kitlesine sahip. Farklı videoları arasında Yanık Görümce ve Nekşfliş günleri var. Videosunda yanık görümce diye bağırması ise insanların bayağı ilgisini çekti. Yardımseverliğiyle de bilinen Murat Övüç, bu yönünden daha çok magazin yönünün gündeme oturmasından oldukça şikayetçi.

Sıradaki Haberi Oku  VİOP 30 Endeksi

Murat Özben

ATV’nin reyting rokertmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle tanınan Murat Özben, 1 Ocak 1976 yılında Adana’da doğdu. Oğlak burcu olan ünlü oyuncu 1.76 boyunda ve 80 kilo. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

İstanbul Devlet Tiyatroları’nda oyunculuk yapan Murat Özben; Etki, Tek Türkiye, Hanımın Çiftliği, Şefkat Tepe, Arka Sokaklar, Bir Zamanlar Çukurova, Bir Zamanlar Adana/Sıfır Bir ve en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Şafak Sınırsız karakterine hayat vermektedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, senaryoya göre ölmesi gereken Şafak Sınırsız karakteri, yeni süreçte yeni projelerle ekran karşısına yeniden geçmeyi planlıyor. İlk dizi deneyimini Tek Türkiye dizisiyle yaşayan Murat Özben asıl çıkışını ise Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle yaptı. Murat Özben ile ilgili daha detaylı bilgi almak için,

Sıradaki Haberi Oku  UNO Kavılca Buğdayı Projesi ile hem doğal beslenmeye hem de sürdürülebilir çevreye sahip çıkıyor
https://www.haber365.com.tr/videolari/murat-ozben linkini tıklayabilirsiniz.