Genel, Otomobil

Mükemmel Bir Transfer Hizmeti

  Anatolia Transfers firması, başta Antalya airport transfer hizmeti olmak üzere İstanbul, Alanya, Dalaman, Gazipaşa ve Milas – Bodrum havalimanları ile tüm oteller arasında özel ve vip transfer hizmetleri veriyor. Havalimanından istenilen otele yahut otelden gidilmek istenilen havalimanına sunulan bu hizmetlerdeki profesyonel anlayışı ile firma büyük beğeni topluyor.

  Verilen Hizmetler

 Anatolia Transfer, yabancı dil ile iletişim imkanları da bulunan esnek rezervasyon olanaklarını sağlıyor ve transfer hizmetleri ile birlikte araç kiralama, sürücülü araç hizmeti gibi ekstra hizmetleri de sunuyor. Planlı transfer hizmetleri kapsamında firma, Gazipasa airport transfer türü tüm hizmetlerini hızlı, ekonomik, verimli ve kusursuz ulaşım imkanlarını müşterileri için sağlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Mobil Sohbet

  Firma Filosu

 Firma, geniş bir araç filosu ile hizmetlerini sunarken, vip transfer için ultra lüks araçları bulunduruyor. Ayrıca transfer için özel bir şekilde dizayn edilen araçları ile tüm konfor istek ve ihtiyaçlarına da firma cevap veriyor. Dalaman Airport transfer işlemlerini de sigortalı şekilde gerçekleştiren firma, güvenlik ve konfor öncelikli olarak çalışıyor.