Gündem

Meyve Üreticiliğinde İlk Adım

Meyve Üreticiliğinde İlk Adım

Bahçecilik ve meyve üreticiliği işlerinde daha işin en başından kaliteli meyve fidanı dikerek işe başlanması gerekir. Fidanların kaliteli ve özellikle sertifikalı olması hem ağaç yetiştirme sürecini kolaylaştıracak hem de ileride meyvelerin pazarlanmasında önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

En İyi Meyve Fidanları Fidan İstanbul’da

Fidan İstanbul firması, 150 dekarlık geniş bir fidanlık içinde yüzlerce farklı meyve fidanı üretiyor. Fidanların üretiminin her aşamasında uzman ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarları çalışanlara destek veriyor. Devlet kurumlarından gerekli izinler alındığı için fidanların her biri alıcılara sertifikalı olarak gönderiliyor. Geniş arazideki çeşitler içinden dikim için en uygun olan meyve fidanı ya da fidanları müşteriler için özenle seçilip gönderime hazırlanıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Spring Store Abiyeleri ile Kadınlar Göz Kamaştırıyor

Özenli Gönderi İşlemleri

Müşteriler tarafından istenen meyve fidanları yolda sarsılmaması ve köklerinin zarar görmemesi için saksı içinde gönderilir. Yola çıkarken yol suyu verildiğinden fidanlar yolda stres yaşamaz ve dikildiği toprağa kolayca uyum sağlayabilir. Fidanların gönderim sırasında ters çevrilmemesi için gerekli önlemler alınır. İstanbul içine 1-2 gün içinde ulaşan gönderiler diğer şehirlerimize ortalama 4 gün içinde ulaşır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri