Gündem

Memoli Zengin Youtube Shorts’a Katıldı

Mesleki tanınırlığının yanı sıra sosyal mecralarda da boy gösteren Memoli Zengin Youtube Shorts’a katıldı. Tıpkı Tiktok gibi video izleme platformu olan Youtube Shorts, 60 saniyelik video içeriklerinin takipçiler ile paylaşılmasıdır. Genellikle videolarının odak noktasına kendini koyan Memoli Zengin, ilgiyle takip eden yerli ve yabancı takipçilerini adeta mest ediyor.

Kendi şarkıları ile düzenlediği birbirinden eğlenceli kısa videolar binlerce izlenme ve beğeni oranı ile pek çok genç rakibini geride bırakmasına neden oluyor. Önce sinema sonra da spor alanında kazandığı başarılar ile şimdilerde en çok söz edilen ünlü yetenekler arasında yer alıyor. Kick Boks müsabakasında kazandığı birincilik madalyası sayesinde sıkça bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere altın niteliğinde öğütler veriyor.

Sıradaki Haberi Oku  İSTELKOM'dan kurumlar için yeni dijital dönüşüm hizmeti

Memoli Zengin ‘İn İlgi Çekici Youtube Shorts Videoları

Gaziantepli şarkıcı ve model olan Memoli Zengin Youtube Shorts paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Sosyal medyayı popülerliğini korumak için kullanmayı tercih ederken, kendisi hakkında merak edilenlerinde bu yoldan öğrenilmesini sağlıyor.

Çocuk oyunculuktan sosyal medyaya doğru adım atan Mehmet Zengin, Z kuşağının kendine rol model olarak seçtiği isimlerden biridir. Bunun farkında olan Türk oyuncu ise yaşam tarzı ve takipçilerine hitap şekli ile hayranlık uyandırıyor. Sık sık verdiği röportajlar ile oyunculuk ve müzisyenliğe dair çalışmaları hakkında konuşan oyuncu, sektörün ileri gelenleri ile birlikte yaptığı iş birlikleri sayesinde kariyerini hep bir adım ileriye taşıyor.

Oyunculuktan Fenomenliğe Uzanan Bir Memoli Zengin Hikayesi

6 yaşında yer aldığı komedi filmi le keşfedildikten sonra oyunculuğun kendisi için büyük bir tutku haline geldiği her seferinde belirten Memoli Zengin, son dönemde Youtube Shorts videoları ile fenomenlik alanında da başarısını göstermiştir. Best Child Model Of The World Yarışma birinciliğini elde ettikten sonra bir süre mankenlik alanında bulunduğu projeler yakışıklılığının ve düzgün fiziğinin keşfedilmesini sağlamıştır.

Sıradaki Haberi Oku  Şirket haberleri

Doğuştan yetenek olarak adlandırılan Memoli Zengin girdiği tüm alanlardaki başarısı ve farkı ile isminden söz ettiriyor. Öyle ki Türk olmasına karşın yaşamını sürdürdüğü Tokyo kentinde yüzbinlerce hayranı sosyal medya üzerinden genç müzisyeni takip ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri