Kültür Sanat

Medyum

Medyum

Ruhsal sıkıntı kişileri farklı arayışlara sokar. Sizi anlayacak ve manevi danışmanlık verecek birini bulmak sizi rahatlatır. Ancak her zaman güvenilir medyum bulmak kolay olmaz. Bulduğunuz medyumda ya sizden çok yüksek rakamlar ister ya da sorununuzu çözmez. Site soruna çözüm arayan kişileri ve medyumları aynı çatı altında buluşturan sitedir. Birçok medyum hizmet verdiği için hangi medyumdan hangi hizmeti alacağınıza siz karar verirsiniz.

Özel Sohbet Mümkün Mü?

Sitede seçtiğiniz medyum ile özel olarak sohbet edebilirsiniz. Karşılıklı soru cevap ile iletişimi sürdürebilirsiniz. Gerçek medyum olan kişiler size zaman ayıran ve dinleyen kişilerdir. Sohbet esnasında bunu anlayabilir ve ona göre karar verebilirsiniz. Medyum seçerken dikkatli olun, daha sonra sorun yaşarsanız yaşadığınız sorunlardan site sorumlu olmaz.

Sıradaki Haberi Oku  Yabancı Dizi İzle

Siteye aynı zamanda reklam verebilirsiniz. Site üzerinden reklam yapmak istiyorsanız sitede bulunan reklam formunu yapın ve gönderin. Gereken her inceleme yapılır ve en kısa sürede dönüş yapılır. Sitede medyum, falcı, hoca olarak görev alabilirsiniz. Bu durumda aldığınız eğitimleri ve deneyimlerinizi paylaşmanız yeterli olur.