Genel, Moda

Medium Modelleri

Glass tile, mozaik jeli ve dahası, işletme tarafından evlerinde hobi alanlarını genişletmek isteyen insanlara sunulmakta. Medium modelleri ve fiyatları her bütçeye uygun şekilde düzenlenmiş ve güncellenmiştir. Site içerisinde yağlı boyalarda kullanılacak yardımcılardan astarlara, eskitme pudrasından kadife tozuna kadar geniş ürün seçeneği yer alıyor. Farklı yüzeylere uygun boyalar ve astarlarla sizler de evlerinizde güvenli bir hobi alanı yaratabilirsiniz.

  Özel Stencil Ürünlerle Dekorasyon

 Stencil çeşitleri ve fiyatları alanında uygun bir hizmet sunan şirket, evlerinizde yapacağınız uygulamalar için güvenilir bir kaynak hizmeti sunuyor. Dantel, home decor, ananas serisi, yılbaşı serisi, ürünlerinin yanında, duvarlarınıza taş görüntüsü verecek olan taş duvar stencil ürününün bile satışını gerçekleştiriyor.

Sıradaki Haberi Oku  Eşya Depolama

  Mobilyaları Renklendirmek

 Evlerinizde yıllardır kullandığınız ve sıkıldığınız mobilyaları, dilediğiniz renge boyayarak tekrar kullanabilirsiniz. İşletme, Mobilya boyası çeşitleri burada kampanyasıyla, eski eşyalarınıza yeni görünüm sağlamanıza yardımcı oluyor. Multisurface boyalar çoklu yüzeylerde etkili ve kalıcı boyalardır, mobilyalarınızı gönül rahatlığıyla boyayabilirsiniz. Ayrıca mobilyalarınıza özel ve farklı kulplar da alarak tamamen görüntüsünü değiştirebilirsiniz.