Genel

Medikal Tekstilde Bir Dünya Markası

Her geçen gün daha da gelişen medikal tekstilde kaliteli ürün bulabilmek önemli bir konuyu oluşturur. Bu konuda Labor Tekstil isimli firma 1979 yılından bugüne kadar sektörde faaliyet gösteren oldukça deneyimli ve büyük bir kuruluş olarak dikkat çekiyor.Labor medikal tekstil ürünleri kalite ve uygun fiyat dengesi ile oldukça sık tercih ediliyor. Labor tekstil, ürünlerini yurt içinde olduğu kadar 8 ayrı ülkeye de ihraç ediyor, firma dünya ölçeğinde tanınırlığa sahip bir marka oluşturmuş durumda.

Kalite Standartlarında Tescilli Marka

Labor tekstil, sektöründe CE, ISO belgelerine sahip öncü firma niteliğinde. Yaptığı tüm üretim ve satış aşamalarında asla kaliteden taviz vermeyen çalışma sistemi ile hizmet sunuyor. Ürünleri arasında sabo terliklerde bulunan firma aynı zamanda sabo terlik fiyatları ile de müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Mükemmel Blog Hizmeti

Online Alışveriş İmkanı

Markaya ait ürünleri labortekstil.com.tr İnternet adresinden online alma imkanınız da var. Yüzde yüz güvenli alışveriş imkanı ile orjinal ürün garantisi sunan firma kapıda ödeme kolaylığı, ücretsiz ve hızlı kargo avantajı ile de müşteri memnuniyeti eksenli çalışma yürütüyor. Geniş ölçekli ürün gamı içerisinde, artık hemşire forması nereden alınır gibi tüm sorularınıza Labor tekstil kalitesiyle cevap buluyorsunuz.