Gündem

Marka Tescili, Patent Tescili

Markanızı Koruma Altına Alın

Marka, bir ürüne ait işaret ya da onu tescilleyen bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Marka oluşum sürecinde, elbette marka tescil işlemi gerekli görülmektedir. Aksi halde onu diğer markalardan ayırt edebilmek ve korumaya almak bu vesileyle mümkün olacaktır. Patent tescil durumunda ise buluşlarınızın veya ürünlerinizin hatta fikirlerinizin bile güvence altına alınmasını sağlayarak taklit edilmesini engelleyebilirsiniz.

 Türk patent hizmeti bünyesinde sağlanan tescillere bağlı olarak tescilledikleriniz hakkında tekel hakkı kazanıp kazancınızı arttırabilirsiniz. Sitemiz ürününüzü, markanızı, fikrinizi güvence altına alan ve Kârı maksimize etmenizi sağlayan bu hizmetleri size sağlamaktadır. Üstelik danışmanlarımız ücretsiz hizmet sağlayarak size destek olmaktadır. Hukuksal süreçlerde gerekli aşamalara hakim olmakla birlikte domain ve hosting hizmetinin patentini de sağlamaktayız. Kurumsal açıdan gerek basılı medya, gerekse interaktif ortamda her türlü patent ve tescil işlemleriniz tarafımızdan sağlanmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Memeduh Büyükkılıç'tan Bünyan çıkarması

 İletişim bilgilerinizi bırakarak sizi aramamızı da sağlayabilirsiniz. Sorularınıza cevap verebilmek, size çözüm sunmak bizim temel misyonumuzu oluşturmaktadır. Elbette logo ve diğer kurumsal öğeler de markayı bir araya getiren bileşenler olduğu için bunlar da bir nevi patent veya marka tescili olarak düşünülebilir. Markanın güvenceye alınması için logo ve amblemin de güvenilir olması gerekmektedir. Verdiğimiz hizmetleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz: Marka tescil, tasarım tescil, patent tescil, hukuksal takip ve itiraz, belgelendirme, logo ve kurumsal kimlik, domain ve hosting, web tasarım ve yazılım, pazarlama ve reklam, marka patent ofisi, Türk patent.

Marka Tescili Nedir?

Bir işletmenin hizmetini diğerlerinden ayıran işaretler bütünü olan marka, tescil edilerek güvence altına alınabilmektedir. Firmamız gaziantep marka tescili işlemleri Türk Patent Enstitüsü’ne başvuruda bulunarak gerçekleştirilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Piyasa analizi

 Bir markanın tescil edilmesi, aynı markanın ismini kullanarak bundan kazanç elde etmek isteyenleri engellemektedir. Patentli olarak gerçekleştirilen bir buluş, alınıp satılabilen, kiraya verilen önemli bir mülkiyettir. Bu sebeple gaziantep patent tescili ile bütün bu haklar güvence altına alınmalıdır. Türkiye’de alınmış olan bir patent, Türkiye sınırları içerisinde patent sahiplerine bazı haklar tanımaktadır. Patentli ürünlerin Türkiye’ye ithal edilmesi, patent sahibine bu ithali durdurma hakkını vermektedir.

 Marka tescilinin korunması için büyük bir firmaya sahip olunması gerekmemektedir. Yapılan marka tescil müracaatları, yetkili birimlerce incelenerek onaylanmakta veya reddedilmektedir. Marka tescilleri ve Türk patent alımı gibi işlemler konusunda danışmanlık veren İnka Patent, malatya marka tescili ile bu alanlarda müşterilerinin talepleri doğrultusunda seminer ve konferanslar gerçekleştirerek, hizmetleri müşterilerine detaylı bir şekilde aktarmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Bornova’da satranç heyecanı

 Marka tescili, patent tescili, tasarım tescili, belgelendirme, hukuksal takip ve itiraz, web tasarım ve yazılımı, Türk patenti, logo ve kurumsal kimlik gibi konularda hizmet veren İnka Patent, genç ve dinamik kadrosuyla müşterilerinin en hızlı ve güvenli bir şekilde sonuca ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Marka başvurusu, devri, yenilenmesi, marka tescil belgesinin düzenlenmesi, marka itirazı ve takibi, marka veraset ve intikal, marka lisansı, marka rehin rüchan işlemleri ve yurt dışı marka başvuruları gibi hizmetleri İnka Patent ile güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri